Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mekkora red flag egy cég...

Ez mekkora red flag egy cég esetében?

Figyelt kérdés
Voltam interjún, ahol elmondták, hogy 1 éves határozott idejű szerződéssel alkalmaznának, de ne aggódjak, eddig MINDIG mindenkivel hosszabbítottak...na jó, egyszer vagy kétszer nem de az más volt. A főnök állítása szerint minden kolléga ilyen konstrukcióval dolgozik ott, de sikerült egy emberrel beszélnem onnan, aki szerint van ugyan határozottas, de amennyire ő tudja, a többség hagyományos szerződéses.

júl. 30. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semekkora. Teljesen korrektul elmondtak, mi a palya. ;-)
júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, akkor jó! Már megyek is személyesen, hogy tegyenek a többi jelentkezőre! Jövök havi 180+bérletért!😄
júl. 30. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az a rizikó ha épp nem megy annyira a cégnek vagy úgy gondolják, hogy elmegy minusz egy emberrel akkor nem kell kirugjanak csak simán nem hosszabbítanak. Végkielégítést sem kell soha fizetniük senkinek sem!

Munkaadónak nagyon kényelmes. Neked nem igazán!

júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is szívesen vállalnám így. Ha minden kötél szakad, a próbaidőre jó lesz, de tuti pörgetem tovább a keresést.
júl. 30. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Hosszú távra semmiképp nem érdemes velük tervezni.
júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a semmi nem?
júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amíg nincs más, igen.
júl. 30. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szerződéssel dolgozom. Ne aggódj szerintem. Ha más minden klappol a céggel akkor nincs gond.
júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!