Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt vagyok az új...

Próbaidő alatt vagyok az új munkahelyemen most kezdtem pár napja nem nagyon tetszik szeretnék váltani ezalatt az idő allat míg itt vagyok akkor addig kereshetek másik munkahelyet küldhetnek önéletrajzokat másik helyre addig hátha összejön?

Figyelt kérdés
Választ előre is köszönöm szépen a segítséget
júl. 21. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog róla a munkáltatód tudni ha más helyekre is jelentkezel, és engedélyt sem kell kérni tőle. Persze munkaidőben nem tudsz elmenni más helyekre interjúzni, csak ha szabadságot adnak ki.
júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne a munkahelyi email címed és tel számot ad meg 😁

Az új helyen is mondhatod, hogy dolgozol,ha nem jó az interjú időpont, nem kell eltitkolni semmit.

júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Harmadik napja van ilyen jellegű kérdés. A hasonlóság, hogy egyikőtök sem használ központozást.
júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kereshetsz.

A korrekt az, hogy holnap reggel jelzed, hogy bocs, ez nem jött be és élnél a próbaidő alatti azonnali felmondás jogával. Ne pazarolja senki a másik idejét

júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!