Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismerősöm szerint a férfi...

Ismerősöm szerint a férfi főnököm többet akar tőlem, de fizikálisan nem közeledik. Igaza lehet?

Figyelt kérdés
Mindig hazavisz munka után kocsival, mert este végzünk és csak óránként van buszom, egy irányba lakunk. Sokat kérdezget (magánéletről főként), érdeklődik hogy vagyok, mit fogok csinálni hétvégén stb. Gyakran megkérdi ettem-e, szokott hozni nassolnivalót, kávét/teát készít nekem, mondogatja hogy érezzem otthon magamat, szóval eléggé odafigyel rám, de szerintem szimplán kedves.
júl. 21. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel ilyen kedves, vagy te kapsz kitüntető figyelmet? Van különbség ilyenkor.
júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyessel értek egyet, ez attól függ, hogy mindenkivel ilyen kedves-e.
júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a kérdés.


Túlságosan kedves hozzád, de nem zaklatott téged, nem ért hozzád. Nem vádolhatod semmivel.


Rajtad múlik, mit kezdesz ezzel a helyzettel.

júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 nem akartam semmivel vádolni, értékelem hogy kedves


Többiekkel nem beszélget ennyit, illetve egyik kolléganő mondta nekem (magától, nem én hoztam szóba) hogy amúgy ő nem mindig ilyen kedves, mint mutatja. Nem tudom pontosan mire értette, csak annyit mondott hogy töbször összevesztek már.

júl. 21. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Ezért írtam, hogy rajtad múlik, mit kezdesz ezzel a helyzettel.

Egyszer ne fogadd el, hogy haza akar vinni.

júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg mindketten élvezitek a helyzet előnyeit addig nem mindegy ezen a szinten?

Már úgyis hírbehoztak vele a hátad mögött, szóval ahogy előttem írták, te döntöd el mint kezdj vele

júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meg fog dugni, csak idő kérdése!!!
júl. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Aki nem azt a választ írja, amit a Kérdező olvasni akart, vagy nem abban a stílusban, hanem nyersen, az le van pontozva.

Így értelmetlen a kérdés.

júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretnéd ha többet akarna?
júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!