Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miben más a munkahelyi légkör...

Miben más a munkahelyi légkör ha több férfi van, ha fele-fele arányban vannak, vagy ha több nő van egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Te milyen nemű vagy és melyik felállás az ideális szerinted?


Van e bármi hatással ez a munkahelyi hétköznapokra?


júl. 5. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
ha sok a nő az pokol, gyilkolják egymást
júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én személyes tapasztalatom, hogy a nők alapvetően szorgalmasabbak, lelkiismeretesebbek, ritkábban vernek át, vagy élnek vissza a bizalmaddal. Úgyhogy általánosságban velük jobban szeretek dolgozni. Viszont nagyon az érzelmeik kontrollálják őket, és ezért a problémákat nem tudják megoldani, csak pánikolni (tisztelet természetesen a kivételnek). Tehát vezető pozíciókba inkább férfiakat szoktam választani, emiatt. Nekem az az ideális felállás, hogy férfi vezető, és alatta egy nőkből álló csapat.
júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én amúgy nő vagyok és olyan helyen dolgozom, ahol olyan 75%-ban férfiak dolgoznak. Nekem ez tetszik. Birom ezt a kerek perec megmondjuk a magunkét stílust 😀
júl. 5. 17:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor néha hiányzik is, hogy pl a csapatomban én vagyok az egyetlen nő, néha jó lenne egy kolléganő is azért.
júl. 5. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Pasi vagyok, a műszakomban van 5 pasi és 10 nő.

A egyedülálló csajok próbálnak minket felszedni, közben gyilkolják egymást és veszekednek rajtunk/miattunk, a foglaltak meg féltékenykednek és elhordják a bepróbálkozó csajokat mindenféle ribinek.

Szóval itt jó a buli 😂

júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
En no vagyok, olyan helyen dolgozom, ahol van 2 ferfi es 14 nő, borzalmas, ami nálunk megy. Toxikussag, pletyka, irigyseg
júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb 8 férfi és 50 nő van. De jó a hangulat. (nem gyári munka, jogi szakterulet, többnyire jogászok, ügyvédek).
júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Toxikusság, pletyka, irigység férfiak között is ugyanúgy van. Férfiak között dolgozom, látom mi megy. Szemből bratyizás, hátulról kibeszélés, áskálódás.
júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak közt is van versengés, pletykálkodás, kétszínűsködés, egymás savazása egymás háta mögött, nők közt is. Bár nekem még ezek tudatában is több kellemetlenséget okoztak a nők - és ezt nőként írom.
júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!