Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan férfi aki...

Van itt olyan férfi aki örülne ha több pénzt keresne a párja a mostaninál? Mennyire vagytok megelégedve a párotok fizetésével?

Figyelt kérdés

jún. 11. 08:31
1 2
 1/16 Antiszociális lény ***** válasza:
74%

Mindenki örülne, ha több pénzt keresne ő maga és a párja is. Főleg ugyan azért vagy kevesebb munkáért. Nem kell állszentnek lenni. Mindenki pénzből él a jelenlegi társadalomban. Egy bizonyos határ alatt nem lehet megélni, egy bizonyos szinten el lehet vegetálni és egy bizonyos szint felett pedig egészen jól meg lehet élni.


Én egyébként sose tartottam magam anyagiasnak vagy olyan személynek aki sok mindent elvárna ezen a téren, de a kérdés szerintem elég hülyén van megfogalmazva. :D


Mert ennek mindenki örülne.

jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Engem jobban érdekel a párom költekezési hajlama.

Volt olyan bnőm, aki folyamatosan váltogatta a munkahelyeit, azt is a keveset keresők közül, ellenben sosem azt nézte, mit hogy lehet a legköltséghatékonyabban megvalósítani.

jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Engem nem érdekel mennyit keres a barátnőm, mert szerencsére én elég jól keresek ahhoz, hogy ez ne jelentsen problémát. Hosszú távon összebútorozás után meg egyenesen azt preferálnám ha nem dolgozna, de nyilván ezt majd ő eldönti ha oda jutunk.
jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Én ugyan a nő vagyok, de ha a férjem azzal jönne elő, hogy szeretné ha többet keresnék, kiröhögném, mivel jelenleg is majdnem 300 ezerrel keresek többet mint ő.
jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell eldugni a pénzt gyerekek oszt nem kell keresgélni.
jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a párom többet keres, igaz nem sokkal. Ez miért lenne gond? Még ha 2-3x annyit keresne se siránkoznék, sőt, örülnék mert több mindenre jutna. Nem érdekes személyenként ki mennyit visz haza, a lényeg hogy összesen legyen elég egy jó élethez.
jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Diákkorom óta együtt vagyok a feleségemmel, szinte egyszerre álltunk munkába. Anno nekem fontos volt, hogy én keressek többet, ilyen ego komplexus, nem tudom. Akkor még nem volt nagy diffi a juttatásaink között, pár tízezer forint.


Most az az állapot van, hogy én tartom el a családot, ami sokáig büszkeséggel töltött el, de most már teher. Ha volt is állása az elmúlt években, konkrétan a negyedét kereste, mint én, sokat nem vett le rólam. Mostanság inkább örülnék neki, ha ő keresne sokat, én meg próbálgathatnám a szárnyaimat.

jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén szólva nem örülnék neki mert így is kétszer annyit keres és a rokonok folyton beszólnak.
jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én már annak is örülnék, ha egyálltalán nőt találnék párkapcsolatra, nem hogy még jól is keressen.

Legyen valami kis laza munkája, egy pár forintos fizetéssel, aztán annyi.

Szeressen, ragaszkodjon, legyen odáig értem, aztán annyi.

jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én már annak is örülnék ha dolgozna, de esze ágában sincs. Keresek annyit, hogy jól éljünk így is, de félre tenni már nem tudunk. Fejlődni nem tudok mert non stop hajtanom kell a melót. Élveztem az elején, de már teher és fárasztó.
júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!