Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A betanulási idő az meddig...

A betanulási idő az meddig tart egy cégnél általában és ha a 3 hónap probaidő után vesznek fel ha sikerült megfelelnem?

Figyelt kérdés
Válaszukat előre is köszönöm szépen?
júl. 19. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A próba idő alatt is fel vagy véve. Ha nem adnak munkaszerződést, be se menj. A próbaidő ias rendes munkaviszony, csak az a különbség, hogy te és a cég is egyik napról a másikra felmondhat mindenféle indoklás nélkül. A próbaidőre is az a munkabér jár, amiben megállapodtatok.
júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha például próbaidőn vagyok és ezalatt kaptam értesítést hogy felvettek máshová és holnap kéne mennem interjúra akkor a mostani helyemen mit mondjak hogy nem menetem be másnap
júl. 19. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Előre szólj, hogy nem fogsz bemenni. Ha próbaidő alatt szó nélkül nem mész be dolgozni, esélyes, hogy kirúgnak. Mondd, hogy sürgősen orvoshoz kell menned és így kaptál időpontot.

Nem teljesen világos, a másik helyre felvettek vagy most mész interjúra?

júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2

Megbeszéled a főnököddel, hogy írja át a beosztásod. Azt viszont nem teheted meg, hogy csak úgy nem mész be. Illetve igen, de akkor abban a pillanatban el is küldhetnek végleg.

júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!