Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinaljak ha nem birok 32...

Mit csinaljak ha nem birok 32 fokban dolgozni(irodai)?

Figyelt kérdés

Bemegyek es egésznap szenvedek csak a meloban meg apro csepro adarrögzitest ha megcsinálok semmi más érdemlegeset.

Folyamatosan az ájulás szomjuság kerulget akkor is ha iszok.

A legkondit nem kapcsolják be veszekedes van ezen de az irodám van a nap felőli oldalon, amikor bekapcsolják akkor már késő mert ugy felmelegedett már minden hogy a klíma se hűti le.

Ezen kivul meg nyaralnék szabin lennék pasiznék ennek hiányátol is szenvedek csak de nincs szabim se



#halálmunkahely
júl. 10. 07:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

#49

“ Az orvosnak mit mondasz, hogy miért, mivel írjon ki?”

Megmondanám egyenesen hogy hulla vagyok a kánikulától, ennyi. 7 éve nem voltam egyetlen nap táppénzen se, tudja hogy nem hipochonder vagyok és azért íratom ki magam valami kamuval.

júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
43%
49 miért állítod 24-re a klímát? A klíma szelet csinál, szeles időben hidegebb van. Próbálkozz 26-27 fokos klímával, sikert fogsz aratni az ilyen kinti 37 fokokban. A másik hogy ki honnan jön. PL otthon van a 30 fokos lakásban azán végigmegy a 35 fokos pesten, neki lehet a 24 olyan mintha az északi sarkra költözött volna, mert kénytelen volt hozzászokni a melegebbhez. Más meg a 20 fokos klímás lakásból a 20 fokos klímás kocsiban bebattyog a parkolóból és kellene neki a megszokott 20 fok.
júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aki fázik (szerintem rosszindulat legtöbbször, h akkor is ha ő is döglik meg a melegtől tudja h te szemvedsz es ez jó neki) az hozzon pulóvert!
júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

#52

Ne viccelj már, a 24 fok szerintem kifejezetten meleg, pedig én nem szeretem a TÚLklímázott helyeket. (Mondjuk akkor se kapcsoltatom ki, hanem felveszek egy pulcsit és kész.)

júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
53%

#55

Ez érvényes még egyáltalán? Nem vonták vissza amikor behozták hogy télen maximum 18 fokig lehet fűteni?

júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
62%
54 nagy irodában ahol egész nap bent ülnek tényleg, én mondjuk szeretem a 22-t is, de pl ruhabolt vagy kis bolt dolgozók, bármi, beesnek az emberek a 40 fokból a nyári ruhában ott azért ne hűljön már hirtelen tizenvalahány fokot. Erre is van valami szabály hogy nem lehet túl nagy ugrás.
júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
28%

És mi van, ha beesnek nyári ruhában es 10 fokkal kevesebb van?

Még mindig megy a néphit folklór, hogy a hidegtől megfázol?

2024 ben?

júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
47%
Hu 58 te még mindig itt tartasz? Néha a gyakorlatot is meg kellene vizsgálnod a tankönyveid helyett, mivel a tudomány szerves része hogy a gyakorlatnak igazolnia kell az idiótábbnál idiótább elméleteket, csak akkor ér valamit.
júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

#56-os


Érvényben van. Felül található a cím felett:


"A jogszabály mai napon ( 2024.07.10. ) hatályos állapota."

júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!