Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bármelyik diákszövetkezetnél...

Bármelyik diákszövetkezetnél lehet egyszerűsített foglalkoztatottként dolgozni?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki elkezdené, hogy miért nem normális munkát vállalok megvan rá az okom. Tavaly érettségiztem, viszont idő közben rájöttem, hogy az eredeti szakmámtól eltérő egyetemi szakra szeretnék járni, amihez két tárgyból kell emelt szintű érettségit tennem (80% feletti eredmény lenne az ideális). Mivel a diákigazolványom lejárt, így diákmunkát már nem végezhetek, de mivel elsősorban a tanulásra koncentrálok szeretném, ha nem menne a rovására a munka.

Tudom, hogy egyes diákszövetkezeteknél, mint egyszerűsített foglalkoztatott lehet dolgozni felnőttként, de nem tudom hogy ezek kivételek, vagy erre mindnél van lehetőség?


jún. 30. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Pannon Work, másodállást vállaltam náluk efo-sként (meg anno sokáig diákként), nem volt velük problémám.
jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!