Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinaljak ha nem birok 32...

Mit csinaljak ha nem birok 32 fokban dolgozni(irodai)?

Figyelt kérdés

Bemegyek es egésznap szenvedek csak a meloban meg apro csepro adarrögzitest ha megcsinálok semmi más érdemlegeset.

Folyamatosan az ájulás szomjuság kerulget akkor is ha iszok.

A legkondit nem kapcsolják be veszekedes van ezen de az irodám van a nap felőli oldalon, amikor bekapcsolják akkor már késő mert ugy felmelegedett már minden hogy a klíma se hűti le.

Ezen kivul meg nyaralnék szabin lennék pasiznék ennek hiányátol is szenvedek csak de nincs szabim se



#halálmunkahely
júl. 10. 07:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
81%
Otthon azt csinálsz amit akarsz, ki is költözhetsz a mező közepére, ha attól lennél boldog. De ahogy te a "levegőtlenséget" nem bírod, más pont úgy nem bírja a meleget. Erről van itt szó, korábban is írták, kompromisszum.
júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a klímát, de délután idesüt a nap és 30 fok lenne anélkül. Nálunk úgy van felszerelve, hogy senkire sem megy a levegő. Egyáltalán nem zavaró még nekem sem. Reggel érkezéskor kiszellőztetünk. De miért kéne egész nap nyitva lenni az ablaknak? A klíma nem szívja el az iroda levegőjét.
júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
64%
20. ✋
júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
44%
wow, 12-es for president. Ez tökéletes megoldás.
júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
0%

Klíma! Klíma! 😵 Régen nem volt klíma mégis mindenki túlélte valahogy!

És régen is voltak nagy melegek (nem mai gyerek vagyok), el ne higgyétek hogy most minket sújt a "globális felmelegedés"!

júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
16%
Mondok egy példát: 1994 nyár: irodában 30 fok (nem volt klííma), kint a talpuk alatt égett a beton!
júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
60%
20: Nálunk mondjuk senki sem büdös :D Az tényleg gáz, ha ti olyan büdösek vagytok, hogy egész nap szellőztetni kell.
júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
21%

#27

Te se az eszedről vagy híres. Anyád nem tanított olyan szavakat, hogy állott levegő, vagy áporodott levegő a zárt, nem szellőztetett szobában?


#25

Régen nem volt jellemző a 35-40 fokos nyári meleg. Augusztusban is megáll a 30-32 foknál.

júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem büdösség kérdése, de hozzátok is jöhet egy olyan kolléga aki büdös mint a dög és rákényszerülsz! Az ablakot kinyitni meg igényesség kérdése mert rengeteg oxigén jön be, cserélődik a levegő és nagyon egészséges!
júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
40%

"Régen nem volt jellemző a 35-40 fokos nyári meleg. Augusztusban is megáll a 30-32 foknál."


Ha 30 fok volt irodában 1994-ben, akkor szerinted mennyi volt kint?

Éltem akkoriban, tűz forró volt minden!

Nyitva voltak az ablakok, ment a retró ventilátor, jégkocka, fagylalt, minden játszott! :)

júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!