Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinaljak ha nem birok 32...

Mit csinaljak ha nem birok 32 fokban dolgozni(irodai)?

Figyelt kérdés

Bemegyek es egésznap szenvedek csak a meloban meg apro csepro adarrögzitest ha megcsinálok semmi más érdemlegeset.

Folyamatosan az ájulás szomjuság kerulget akkor is ha iszok.

A legkondit nem kapcsolják be veszekedes van ezen de az irodám van a nap felőli oldalon, amikor bekapcsolják akkor már késő mert ugy felmelegedett már minden hogy a klíma se hűti le.

Ezen kivul meg nyaralnék szabin lennék pasiznék ennek hiányátol is szenvedek csak de nincs szabim se



#halálmunkahely
júl. 10. 07:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg gond a légkondiknál, hogy a bent lévő levegőt hűtik és nincs légcsere. Ha reggel becsukod az ablakot, egész nap ugyanabban az állott levegőben üldögélsz, csak a klíma lehűti.

Igazi megoldás a hővisszanyerős szellőzőrendszer lenne, mert az a kintről beáramló friss levegőt hűti. Csak hát ez elég drága megoldás.


Lehet persze szellőztetni a klíma mellett pl. óránként, de ha nincs kint légmozgás, nem fúj valamennyire a szél és közben rohadt meleg van, 10 perc alatt jó pár fokot melegszik bent a levegő, de nem frissül fel. Utána persze ezt a klímának le kell hűtenie, amit plusz energia, plusz kiadás.


Ha valaki egész nap otthon van, vagy többen vannak otthon, valóban nagyon állott tud lenni a levegő, főleg ha főznek, wc-re mennek, stb. Szellőztetni kell olykor a klíma mellett, mert büdös lesz bent. Csak hát ez kevessé eredményes.


A munkahelyeken ugyanez a gond, ha nem hőcserélős a rendszer. Állott, büdös levegő. De legalább hűvös. :) Lehet választani.

júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
33%

"Egyébként tényleg gond a légkondiknál, hogy a bent lévő levegőt hűtik és nincs légcsere. Ha reggel becsukod az ablakot, egész nap ugyanabban az állott levegőben üldögélsz, csak a klíma lehűti."


Pontosan így van!

júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos én is azt tapasztalom, hogy mindenhol van egy két kretén, akik miatt nem lehet szellőztetni!

Mert félnek a huzattól, a cúgtól, vagy ők épp fáznak!

Én is mindig így járok!

Vagy kisbuszban szagolom a fokhagymas fasírtszagot, ami olyan szagú mint a fos, mert egy nő kézzel lábbal tiltakozik, hogy ne szellőztessünk! Hadd szagoljuk egymas szagjait, isten őrizz a friss levegő! Utálom az ilyet es a karma folyton az utamba küldi őket, hogy rohadnának el az utamból!

júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mit ajánlasz 42 es, üljenek az emberek a fülledt rothadás szagban? Mert a klíma csak forgat? De legalább hűt!
júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

Én gondolkozok hogy kiíratom magam táppénzre egyszerűen. Képtelen vagyok munkaképesnek lenni 30+ fokban.


(Legalább engednének haza h.o.-ba, otthon klíma nélkül is 10 fokkal hűvösebb van mint itt)


Mondjuk nálunk nincs klíma. Ha lenne, akkor tojnék rá hogy valaki vinnyog miatta, bekapcsolnám. Aki fázik, vegyen egy pulcsit és kész.

júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

#44

Gondolom napjában pár alkalommal lehetne szellőztetni a klíma mellett, ugyanúgy ahogy télen is szokás szellőztetni fűtés mellett is.

júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
32-eske töröltetget, mert nem bírja a kritikát
júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
43 ők nem érzik. Egy csomó embernek nulla a szaglása, nem tudják ez alapján megállapítani, ilyen génhibásak vagy utólag sérültek.
júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

#45-ös én ugyancsak azon gondolkodom,hogy én is kiiratom magam táppénzre, mert már nem bírom. Forrosagban felmegy a vérnyomásom 150 fölé.

Az orvosnak mit mondasz, hogy miért, mivel írjon ki?


Nálunk még kardigánt sem hajlandók felvenni, pedig csak 24 fokra állítottam a klímát. Légterelőt is szereltek fel a klímára. Nekik az a kompromisszum" ha nincs bekapcsolva a klíma.

júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
45%

#15

“ Zárt helyiséget ( ilyennek minősül az iroda is) 24 fokra le KELL hűteni ha a kinti globális hőmérséklet 3 napon keresztül 27 fok vagy azt meghaladja.”


Ez a szabály hol található? Én csak olyat találtam hogy 31 fokig szabályos szellemi munka esetén.

júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!