Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Árufeltöltő/gyári munkás...

Árufeltöltő/gyári munkás önéletrajz?

Figyelt kérdés
Jelenlegi helyzetem nem túl rózsás, főleg anyagiak szempontjából. Mindenképpen szeretnék elhelyezkedni minél hamarabb és nem akarok válogatni, viszont ötletem sincs milyen önéletrajzot dobjak össze a fenti állásokhoz. Van érettségim, okj-m, meg félbehagyott egyetemi tanulmányok (rájöttem hogy az egyetem nem az én világom). Csak ha ezeket feltüntetem akkor nyilván túlképzett leszek és azért nem kellek majd, de ha meg kihagyom akkor lesz ott egy lyuk ami szintén nem "vonzó". Kamu tapasztalatot nem merek beleírni, mert úgy is lebuknék egy ellenőrzés során és amúgy sem vagyok jó színész.

júl. 7. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Inkább menj dolgozni mekibe... Br 2090 ft az órabér. Igen, nem rózsázs, de nézegettem órabéreket és inkább szopok ott 8 órát több pénzért, mint árufeltöltőként szopok másutt. Az is munka. Ha főleg anyagiak szempontjából vagy xarban, halál komolyan, menj mekibe dolgozni. Pláne ha mindig vagy azért néhány esti műszakokat vállalsz, nagyon szép fizud lesz.
júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem már vagy három hete és még mindig semmilyen visszajelzés...
júl. 7. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Harmadjára jelentkeztem, amikor sikerült a meki, és nem azért, mert olyan "rossz" lennék (már egy hónapot nem fizettünk, ételünk sem volt sok, szóval volt kemény két hetem maradékban találni valamit, mielőtt menthetetlenül kritikus pontra jutunk). Jelentkezz ismét, azonban emellett menj be személyesen a választott étterembe, keresd meg az aktuális műszakvezetőt vagy magát az étteremvezetőt. Valószínűleg azt fogják mondani, hogy jelentkezz online, de igenis járj utána, ha égetően kell munka.


Egyébként Óbudai vagy?

júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen munkáknál nem érdekli őket az önéletrajz.Úgyis tudja mindenki, hogy egyrészt nagy a fluktuáció, másrészt nem agysebészeket várnak ilyen helyekre. Egy normálisan megszerkesztettel már bent vagy a top 10-ben. A probléma, hogy azért ezekre tömeges a túljelentkezés. Pár éve voltam egy ilyenen, gyári robotmunka szalag mellett, csoportos interjú.. életem első és utolsó csoportos interjúja volt.
júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell túlspirázni.

Nem biztos, hogy rossz a félbehagyott egyetemet beírni:

végre valaki nem hazudik

nem is túlképzett, hiszen ha tudta volna, elvégzi


Ami szerintem fontos, hogy tegyél bele olyan dolgokat, amikkel meggyőzöd a munkáltatót, hogy te vagy a király.

Egy toll összeszerelő üzemnél nem azt kell írni, hogy már tíz év toll vagy kütyü összeszerelési tapasztalatod van, nem csak ezzel lehetsz menő, hanem azzal, hogy hangsúlyozod, hogy mennyire nagy a monotonitástűrésed, és erre helyezed a hangsúlyt.


Akkor bizony nem azzal kell jönni, hogy ruhatervező vagy és emellett színész meg bűvészelőadó...

júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

1


Mekibe? Ott megsulsz mint egy hal

júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na meg olyan büdös leszel, hogy iszonyat.

Én bizony ha mekis lennék, akkor külön mekibe járós ruhában mennék oda, és a többitől külön tárolnám, mosnám.

júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyári munka, mint életünk egyik alapja, sokszor rejt mélyebb értelmeket, mint elsőre gondolnánk. A termelés világában való részvételünk nem csupán fizikai jelenlétünket jelenti, hanem egyfajta kapcsolatot is teremt a tárgyakkal, amiket létrehozunk. Az egyszerű mozdulatok és feladatok mögött rejtőző összetett folyamatok rávilágítanak arra, hogy minden egyes munkafolyamatban ott rejlik a lehetőség a fejlődésre és az önmegvalósításra. A gyári munka nem csupán az anyagi javak előállításának eszköze, hanem egyfajta önismereti és kreatív utazás is lehet az ember számára.
aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


ezen a motivacios levelen meg a konny is meg fog csordulni

aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!