Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megkapom az állást?

Szerintetek megkapom az állást?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a lidlbe de nem tudom felvesznek e vittem be egy oneletrajzot azt mondta ra az egyik dolgozo hogy nagyon jo lett aztan bevitte a fonoknek es amikor kijott azt mondta menjek vissza jovoheten ugyanekkor es kapok egy esélyt de nem biztos. Most ezt hogy ertette? Ez a probaidot jelenti? Vagy megis mit?

Matekbol szornyu vagyok remelem nem fog beallitani a kasszaba mert matekbol szorzot is alig tudom pedig mindig tanultuk suliba.

Azt irtam az oneletrajzra arufeltoltokent jelentkezek oda pek szakmam van azt irtam az oneletrajzra

Mit fognak szerintetek csinalni jovoheten?

Mit csinaljak ugy hogy fevegyenek? Mit mondjak nekik?

Megcsinalok mindent a kasszan kivul ezt hogy magyarazzam el nekik hogy nem akarok ez miatt a kasszaba lenni? Mindent megcsinalok pakolok cimket ellenorzok mindent megcsinalok

Szerintetek mi lessz?



jún. 2. 11:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Miket fog kerdezni tolem? Nagyon felek ez lenne az elso munkam de felek hogy ezt is elrontom mert mikor bementem hogy jelentkezni akarok akkor feltett par kerdest a dolgozo akihez mentem es az kerdezett tolem milyen szakmam van meg miert akarok oda menni es en nem tudtam hirtelen valaszolni lefagytam es dadogva beszeltem meg csak azt tudtam mondani hogy hany eves vagyok es ha a fonokkel beszelek es o kerdez tolem es ugyanez lesz mert izgulok nagyon es felek tuti nem vesz fel ettol felek nagyon
jún. 2. 11:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Lidl-ben nincs olyan hogy valaki csak ezt csinál vagy csak azt.

Ha kasszázást osztanak rád akkor kasszázni kell, ha polcokat tölteni akkor azt, ha pékárut sütni akkor azt,stb.

jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy nyugtató teát igyál előtte.
jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a sutest azt hogy kell? Nekem kel kigyurni a tesztat es megsutni?
jún. 2. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Te még nem jártál a Lidl-ben? :D

Ott lehet fagyasztottan is kapni olyan péksütiket, amiket készen veszel.

Azt is csak felrakosgatod a tepsire, beteszed a sütőbe, beállítod a neki megfelelő időt és hőmérsékletet és a sütő jelez amikor kész....majd kirakod a pultba....nem kell hozzá agysebésznek lenni :D

jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel sajnos! :((
jún. 24. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd máshova add le a jelentkezésedet. Legközelebb összejön.
jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Feladtam mindenhova a jelentkezésem hovogattam is rengeteg helyet de semmi meg szemelyesen is mentem helyekre de ott is felesleges mert nem hivtak meg azt mkndjak nincs felvetel egy csomo helyen osszesen 31 helyen voltam szemelyesen online meg 15 helyre jelentkeztem de semmi
jún. 25. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!