Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinaljak ha munkahelyen...

Mit csinaljak ha munkahelyen a kijelölt dohányzohely olyan hely ahol állandoan zaklatnak mert kint van?

Figyelt kérdés

Van a terület/udvar ami hatalmas, tele fákkal épuletekkel is, vagy pl hátul a műszakis részleg is.m ahol lehet cigizni. Nekem mint irodán levonek viszont szóltak hogy ne a műszakisakhoz járjak le.(mert nekik ez nem tetszik csak úgy.)a kijelölt hely a bejáratnál van a kerítésnél.


Csak mivel intézet sok olyan jár erre(pl intezetis gyerek plusz kapcsolattartásra szülők, meg ilyen "nép")hogy olyan szinte nincs, hogy vki ne állna belém.


(A nem kéne cigizni témát hagyjuk. Teljesen kiégnék napi 9-10 órában bent.)


Javaslatok?



#kijelölt hely inzultálás
júl. 5. 07:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem dohányzás miatt szólítanqk le szólnak be. Lehúzások pl, vagy a pénztárostól tudnék e neki családipénzt kérni, mert itt dolgozom, az intezetis tinik körbevesznek faggatnak.

Állandoan az megy hogy ne jaragudj nem. Akkor meg szidnak, esetekben veréssel fenyegetnek meg ilyenek.

júl. 5. 09:52
 12/22 A kérdező kommentje:

Es nem a műszakisoknak van baja. Nekik nincs. Dumálunk beszélunk is.

A vezetoségnek nem tetszik en ne álljak szóba műszakisokkal.

júl. 5. 09:53
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
12: éppen ezért nyugodtan menj oda továbbra is. A vezetőségnek meg nem kell az orrára kötni. Vagy ők is ott dohányoznak a műszakisokkal? :D
júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14%
11 aha, akkor meg kéne tanulnod nemet mondani. Ha félsz az emberektől, akkor meg ez a munkahely nem neked való, ide ilyen emberek járnak. Az életképtelenségeden kéne fejleszteni. Ha valaki ilyenekkel fenyeget, akkor meg fel lehet jelenteni.
júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Seila ***** válasza:
25%
Már a cigisek közt is rasszizmus van? :P Ez kemény. :D
júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

14 írtam:

"Állandoan az megy hogy ne jaragudj nem. "


15 nrm cigizni állnak oda!bejárat!

júl. 5. 11:54
 17/22 A kérdező kommentje:
*ne haragudj,nem. Ezt mindom aztán neki állnak szidni fenyegetni. Még jó, hogy nekem nem jönnek!
júl. 5. 11:55
 18/22 anonim ***** válasza:
30%

Át tudom érezni a helyzeted.

Nekünk csak szünetben lehet cigizni (iroda). Ki lehet(-ne) menni, de akkor még fél órát rá kellene húzni a munkaidőre.


Ha a helyedben lennék, akkor én inkább a munkásokkal egyhelyben cigiznék.

júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Pont azért szoltak rám mert ott cigiztem a műszakisokkal hátul. Nekik bajuk van abbol hogy en velük "haverkodom", igazabol ezért kell a kijelölt helyen dohányoznom hogy ne a muszakisokkal beszelgessek.
júl. 5. 13:45
 20/22 A kérdező kommentje:
Ezek még azt is kontroll alatt tartják kivel beszelhetek kikkel nem. A vezetőség vmi sérült is. De hol nem az.(szal majd vmi új helyen se remenykedek mentalisan ép vezetésben..)
júl. 5. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!