Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan rendezzem le az ilyen...

Hogyan rendezzem le az ilyen kollégát?

Figyelt kérdés
Komoly betegséggel írt ki az orvos, hosszú ideig beteg voltam. Van viszont néhány, de kimondottan egy olyan kolléganőm, aki feljogosítva érzi magát, hogy a főnök nevében beszéljen és fenyegessen engem retorzióval. Ha újra munkába állok, tudom, hogy mivel fog jönni, mert már kapok híreket, hogy mozgolódnak, és ki akarja majd szedni belőlem, hogy milyen betegséggel voltam távol. Megmondanám a betegségem, ha nem olyan jellegű lenne, ami elég kellemetlen és a munkatársak közt megszégyenítésre, gúnyolódásra ad lehetőséget. Másrészt azt akarják már egy ideje rám sütni a kollégák közül, hogy munkavégzésre alkalmatlan vagyok egészségügyileg. És ezért kapni fog egyből ez a kolléganő, hogy kiszedje belőlem, milyen betegséggel és hogy mertem távol maradni. Ha meg nem mondom meg, akkor meg azt sütné rám, hogy kamuzok? Hogyan reagáljak, ha első napon elkezd erőszakosan faggatózni a kolléganő?
júl. 1. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj a HR-hez, mondd el a panaszod, és kérd meg őket hogy beszéljenek a kollegákkal. Erre van a HR.
júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A HR valamennyire tárgyilagos, de sajnos inkább rosszindulat felé hajlik az irányomban.
júl. 1. 12:12
 3/11 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Egyszerű: megmondod, hogy semmi köze hozzá, olyan betegség ami számodra kellemetlen így nem fogsz róla beszélni. És ugye tartod magad hozzá.
júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, a nemi betegségek nem túl közkedvelt téma kollegák között. 👍
júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Fejeld le.
júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád tartozik, nem szívesen beszélek erről. Ha azt hiszi, kamu, az ő baja. Undorító az ilyen ember, aki más baján csámcsog.
júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5: Tehát rúgassa ki magát? Szerinted ez a legjobb megoldás.
júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok. Hosszas megfontolàs utàn, a kérdésedre vàlaszolva: Igen.
júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
8: Mit ne mondjak, ez aztán remek kis ajánlólevél lesz neki, amikor új munkahelyet keres.
júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ott legalàbb tudjàk majd hogy ne szórakozzanak vele.
júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!