Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A boltosok ennyire keveset...

A boltosok ennyire keveset keresnek?

Figyelt kérdés
Rákerestem állásajánlatokra, kiszámoltam a nettó bért és olyan 210-230 ezer körüli összegek jöttek ki. Ráadásul ennyi pénzért nem kicsi fizikai munkát végeznek.
jún. 28. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez rohadt kevés...
jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Rohadt kevés de azthittem hogy ennél kevesebbet keresnek..Pesten biztos többet de dunán és tiszántúlon egy kis cooposba Szabolcs megyébe pl én kötve hiszem hogy ennyit keresnek.. Kevesebbet szerintem.
jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
boltosok minimálbért keresik, egy üzletvezető kap nettó 230-at.
jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A garantált bérminimum br. 326.000.- Ft, ennek a nettója ha nincs semmi adókedvezmény 216.790.- . Sajnos a legtöbb helyen ami egyszerűbb, de szakképesítéshez kötött munka, pl eladó, csak a garantált bérminimummal szúrják ki az ember szemét.
jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bpn aldi tesco dolgozok 300-350 között kapnak nettoba aki e felett keres az már király!
jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de rájuk is ugyanúgy szükség van.
jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!