Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudok pénzt keresni...

Hogy tudok pénzt keresni gyorsan? Úgy alakult az életem most keveset keresem egy nagyon rosz munka helyen.Dolgozom becsületesen mégis így jártam. Hogy tudok pénzhez jutni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mezőgazdasági idénymunkák, építkezéseken segédmunka?
2022. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Legálisan?
2022. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt az is kérdés férfi vagy nő vagy ?

Én nő vagyok, dolgozom egy idősotthonban és hat nem a legjobb a fizetésem.. vállaltam plussz műszakot így valamivel több de az se elég ezért vállaltam takarítás munkát a férjem cégénél heti egy nap kell mennem.

Plussz foglalkoztam póthajas hajfonással, illetve agyagcserépből babákat festettem persze nem hirdettem meg nem árultam nagy kerben csak így ismerős körben aki szeretett volna.

De most nyár van biztos mindig keresnek beugros embereket konyhára, pultba, felszolgálásra ennyi ötletem van.:)

2022. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok még annyi hogy nekem van óvodai dajka illetve bébiszitter végzettségem erről eszembe jutott hogy esetleg ha lehetséges ismerős emberek gyerekére vigyázni ? Itt a nyár sokan nem tudják kire bízni a kicsiket persze ez komolyabb felelősséget igényel.:)
2022. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
#napi "hogyan tudok pénzt keresni gyorsan, hozzáértés és szaktudás nélkül"
2022. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!