Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak kovetkezo munkahely...

Felmondjak kovetkezo munkahely nelkul?

Figyelt kérdés
2 es fel eve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, sokaig elvoltam es még a munkat is szivesen csinaltam. Viszont atmentem kozben egy szakitason, aminek ugyan semmi koze a munkahelyhez, de azota egyszeruen nem szeretek ide bejarni dolgozni, egyre jobban gyulolom a munkahelyet, valtozasra van szuksegem, nehany embert imadok itt, de egyszeruen miattuk nem akarom magam kitenni ennek. Sok a tulora is, amihez mar semmi kedvem, ugy erzem ki vagyok égve, sokkal lasabban is dolgozom mint korabban es bar nincs masik munkahelyem, ugy erzem nem tudom mar tovabb csinalni, napi szinten csak a felmondas jar az agyamban.
jún. 26. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen felmondási időre vagy kötelezve és például csak 1 hónappal simán tudsz találni másik helyet. Bár lutri ez is, mert első munkanap előtt simán visszautasíthatja az új hely. Nekem 19-ben 2 hónap felmondási idővel úgy kellett meglépnem, hogy jó anyagi helyzetben voltam és csak úgy felmondtam. Február végén történt, május elsejétől voltam munkanélküli, elmentem júniusban nyaralni, nyaralás után közvetlenül dolgoztam új helyen. Most azóta olyan rossz a pénz, hogy nem tudnám megtenni. Szerencsére nem is teljesen akarnám.
jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

Általában 2 részre oszlik az ember élete..munkahely és magánélet.


Ha egyik jó akkor a másikat könnyű elviselni vagy nem is gondolkozik rajta az ember túl sokat.


Neked a magánéleted volt jó.

jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!