Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak kovetkezo munkahely...

Felmondjak kovetkezo munkahely nelkul?

Figyelt kérdés
2 es fel eve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, sokaig elvoltam es még a munkat is szivesen csinaltam. Viszont atmentem kozben egy szakitason, aminek ugyan semmi koze a munkahelyhez, de azota egyszeruen nem szeretek ide bejarni dolgozni, egyre jobban gyulolom a munkahelyet, valtozasra van szuksegem, nehany embert imadok itt, de egyszeruen miattuk nem akarom magam kitenni ennek. Sok a tulora is, amihez mar semmi kedvem, ugy erzem ki vagyok égve, sokkal lasabban is dolgozom mint korabban es bar nincs masik munkahelyem, ugy erzem nem tudom mar tovabb csinalni, napi szinten csak a felmondas jar az agyamban.
jún. 26. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus ez esetben jobb megoldás lenne. Ha otthon maradnál a munkakeresés alatt, az csak rontana a helyzeteden.
jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább menj el 1-2 hét szabadságra. Pihenj!
jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
NEM!!!!! Semmit nem old meg, sőt! Konkrétan helyrehozhatatlan helyzetbe és a pszichiátriai kórterembe navigálnád magad! A túlórát gondolom, vissza lehet utasítani, nem kötelezhetnek rá. Barátaid azért csak vannak?
jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Táppénz és pszichológus.
jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszomom a tanacsokat, de a pszichologus egy nagy marhasag. Ugy beszelek, hogy mar tobbnel is jartam, de semmi ertelme. Kifizetek egy rakat penzt a semmire.
jún. 26. 23:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csinálsz amit akarsz...
jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A tulora kotelezo sajnos.
jún. 26. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felmondhatsz ha így érzel, persze, pihensz egy kicsit, aztán beleveted magad a munkakeresésbe. Gondolom van elég tapasztalatod, könnyen eladható tudásod stb. és gondolom van elég tartalékod arra az esetre is, ha mondjuk nem találsz 3 hónapig (vagy akár még tovább) munkát.
tegnapelőtt 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rakott karfiol ***** válasza:

Gondolom az volt a baj a pszichológusokkal, hogy nem mondták meg mit csinálj az életeddel.

Így álltál hozzá.

Tényleg azt csinálsz, amit akarsz. Egyszerűen senkit nem terhelhetsz meg azzal, hogy helyetted döntsön. Felelősséget mégis ki vállalna?

Na ezért kéne pszichológus, mert ez a kérdés itt megjelent. Komolyan senki támogató, közeli intim emberi kapcsolatod nincs? Komolyan idegenek döntsék el?

Én például egy pillanatig nem maradok ott, ahol nekem rossz, ahová utálok járni.

De mégis, ha te 3 hónap múlva éhenhalsz, mert hallgatsz rám, mégis ki vállalja a felelősséget?

tegnapelőtt 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 mi vagy re? Egy gyerek akinek kötelező az iskolába járás. Már csak ezért is otthagynám a helyet. Ilyen nincs hogy kötelező valami.
tegnapelőtt 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!