Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kevés a munka, akkor miért...

Ha kevés a munka, akkor miért nem rúgtak ki? Miért akarták hogy felmondjak?

Figyelt kérdés
Volt egy rövid időm egy cégnél, ahol ugye 3 hónapra kell az ember csak - megrendelés beérkezésétől a teljesítéséig -. Egyszerűen valamiért próbaidő végéig nem akartak kirúgni, hanem inkább szívattak, hogy én menjek el. De miért volt jó ez? Nem dolgoztam itt éveket, semmi nem járt volna ha elmegyek.

2021. máj. 27. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha pályakezdő vagy a cég kap pénzt.Kirugni nem rughatnak ki ha nincs indók.Ha le épités van utána nem hirdethetnek ugyan arra a helyre.Egyszerüb ha te mész mert abba nem lehet bele kötni jogilag.De 90 % el mennek ha nincs munka csak az nem akinek nincs lelke és szeret a semmiért pénzt kapni.
2021. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De az is lehet hogy, pénzt mosák tisztára.
2021. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a poén hogy a cég állandóan hirdeti az állást, hiába van leépítés meg minden. Nem voltam pályakezdő.
2021. máj. 28. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen de ilyenkor fel lehet őket nyomni mert nagy esélyel 3 hónap után járó pénzeket szedik be.De ilyen szabályozás is csak itt van mert most papiron foglalkoztatva vagy de az 5 ilyen hely után már meg unod a probálkozást is.Meg az se normális hogy, 20 munkahelyel lesz meg a 20 év vagy 5.
2021. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!