Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az a legemlékezetesebb...

Mi volt az a legemlékezetesebb szituáció, ahogyan munkahelyeden megaláztak valaha?

Figyelt kérdés
Ki alázott meg és hogyan?

jún. 24. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Látom, megy a lepontozás! Elég szomorú, hogy ennyien elítélitek a civilizált megoldást, és inkább a károkozós bosszúállást pártoljátok.
jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
5: Tehát rendszeresen azt csináltad, hogy majdnem három órával a munkaidőd vége előtt leléptél? Még örülhetsz, ha csak leordítottak, és nem repültél onnan.
jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

#5

Egyetértek a 12-essel, szerintem itt te nem voltál korrekt.

jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%
5-ös vagyok: Nem feltétlen érdekelt. Utálom dolgozni.
jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

Jó, csak akkor viszont semmi keresnivalód ezalatt a kérdés alatt.

Sok sikert az életben!

jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvonult az összes csapattaggal a főnököm, megbeszélték, hogy sz*r vagyok, majd bejöttek, körbeálltak és úgy közölték, hogy húzzál el. Pedig én amúgy mindent megtettem szerintem, még ha végül lehet, hogy tényleg kevésnek is bizonyultam esetleg. Amiért amúgy szintén őket hibáztatom, mert ők ismerték a pozit és ismerték a képességeimet is, amikről nem hazudtam. De ha mégse így lett volna, akkor se így kellett volna kezelni egy ilyen szitut, ez így elég ratyi...ha engem kértek volna meg, tuti nem vállaltam volna, de az akkori kollégáim úgy láttam még élvezik is a helyzetet.
jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A főnök óvodásnak, libának nevezett meg nyilvánosan kiabált olyan piti dolgok miatt, amit neki kellett volna nekem megtanítania, mert nem volt tapasztalatom azon a területen, csak azt hitte, hogy "ezt illene tudni magadtól".
júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!