Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rövid vezetői szituáció ?...

Rövid vezetői szituáció ? Elméleti feladat?

Figyelt kérdés

Előléptettek kb egy éve.

Korábban akivel azonos szinten dolgoztál (középvezető) folyamatosan hátráltat, nem oszt meg veled info-t.

Szeretné ha nem te lennél a vezető, és ennek nyíltan hangot is ad. Arra számított a kolléga, hogy őt nevezik ki.

Mit tennél ekkor?



febr. 4. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szólnék a felettesének, hogy beszélgessen el az alkalmazottjával a megfelelő munkahelyi viselkedésről.
febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Korábban azonos középvezetői szinten dolgoztunk, engem pedig előléptettek, így én lettem a felettese.
febr. 4. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
váltsd le vagy rúgd ki.
febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez igen komám, elégedetlen vagy egy beosztottad munkájával, plusz világos, hogy bomlaszt és külön veled ellenkezni akar, aztán nekiállsz vakargatni a fejedet, hogy húha, most mit csináljak... Át kell helyeztetni minimum. Hadd legyen lehetősége előléptetésre megint... Ha látni se bírod, akkor tulajdonképpen minden együtt van egy rendkívüli felmondáshoz, nem is értem, miért nem viszed feljebb az ügyet.
febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!