Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek komolyan azt...

Az emberek komolyan azt hiszik ha odaírják egy facebookos állás alá commentben hogy “érdekel” akkor majd a munkaadó fogja hívogatni őket?

Figyelt kérdés
Borzasztó, milyen sok a hülye ember…
jún. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Hát engem úgy is hívnak, ha nem írom oda random facebook hírdetések alá.

Egyébként szakma függő.. Egy random gyári betanított melóra amire sokan is jelentkeznek nem fogják hívni az embert. Viszont ha szakembert keresnek akkor nem ritka hogy a munkáltató hívogat, hiszen ő keres és érdeke hogy megtalálja a számára legjobb szakembert.. Persze értem amit írsz a stílus és csak hogy odahány valaki annyit hogy érdekel... Az tényleg szomorú, hogy nem képes többre, de van hogy így is felhívják, mert azoknak a munkaadóknak pont ez a réteg kell.. Aki nem kérdez nem "okos" és csinálja amit kell mint egy robot.

jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közeli rokona ennek a Kész🍀 meg Osztva🍀, miközben mondjuk egy kérdőívet kitöltve lehet nyerni. Ezzel még csökkentik is a saját esélyeiket. Szerintem ugyanaz az értelmi kör a kettő.
jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A "CV-t" mém sem photoshop volt.

[link]


Vagy a "10"

[link]


Egy pontig rá lehet fogni, hogy laikus ember nem ismeri ki jól magát az interneten, és egyszer-kétszer benézi. De van, amikor ez az értelmi szint.

jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A CV-sen nagyon kiégtem
jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eléggé vicces volt mindkettő :D
jún. 24. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy nem csak nekem jutott eszembe az a két gyöngyszem az "erhu"-ról :D


Hotelben dolgoztam, és konkurenciaelemzést csináltam, így a környező szállásadók közösségi médiás felületeit is vizslattam. Hogy hány helyen volt jelen, hogy odaböfögték kommentben, hogy "érdekel"... És az is szomorú volt, amikor már a hotel profilját üzemeltetőnek is többször ki kellett írnia, hogy ez nem így működik, a posztban minden le van írva, csakis azok szerint tudnak jelentkezni, azok a kommentek így nem érvényesek. Egyik helyen még le is kellett zárni a kommentszekciót az álláshirdetős poszt alatt.

jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!