Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem fogadják be az...

Miért nem fogadják be az összes újat egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Velem pont ez történt és tök kedves vagyok velük néhányan kedvelnek de vannak azok akik, abba is belekötnek ha másképp fogok meg valamit vagy esetleg nem tudom hogy hol van egy termék, és ezt hangosan is mondják (aztán mennek a feletteshez hogy, mit csináltam). (A másik újoncnak meg egyből segítenek majdnem hogy bocsánatott is kérnek hogy ő ezt nem tudta)


A másik újonc aki velem együtt kezdett annak egyből köszönnek ő meg csak ennyit mond "csá".


Ezt nagyon két mércésnek érzem hogy tőlem azt is elvárják hogy csináljak úgy mint egy profi a másiknak meg elég 2 dolgot kirakni.



jún. 22. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos ez a mai világra jellemző...nagyon nehez beilleszkedni egy munkahelyre!
jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez van (már 1 éve..) 10 fős iroda 2 ~velem egykorú így én kilógok a sorból. Ők több mint 15 éve összeszokott banda. Elején próbáltam beszélgetni barátkozni de teljesen elutasítottak, letojtak, nem is segítettek semmiben. Rettenetesen kívülállónak érzem magam és éreztetik is ezt velem.

Ahogy látom te is ugyan ebben a cipőben jársz. Én keresem az új helyet folyamatosan, nem érdekel már ha kevesebbet fizet de legalább ne csendben üljek már egész nap a sarokban úgy hogy körülöttem mindenki beszélget, nevet stb.. nagyon kínos a helyzetem nekem is. Szerintem te is tegyél úgy mint én…

jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

3 éve vagyok az "új" helyemen soha 1-2 mondatnál többet nem szóltam senkihez . soha. ők nem szólnak hozzám én nem szólok hozzájuk, munkát elvégzem bért felveszem és bekaphatják.

nem lehet így? de lehet. én 3 éve így nyomom.

1 szót senkihez nem szólok.

jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!