Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy fogadjam el, hogy munkahe...

Hogy fogadjam el, hogy munkahelyet kellene váltanom?

Figyelt kérdés

Van pár ok, ami miatt tudom, hogy jobban tenném ha váltanék. Mégis bizonytalan vagyok.


A főbb okok

A feladat rendben van, el tudom végezni és kihívás is van benne, tudok belőle tanulni. Ugyanakkor a határidők sokszor ellehetetlenítik, hogy igazán színvonalas végeredmény szülessen. Így sok esetben egy hiábavaló küzdelemnek érzem az egészet.

A kollégákkal nincs nagy gond, mégsem alakult ki igazán szoros kapcsolatom velük. Nem nagy gond, de jól esne ha barátibb viszonyban lehetnénk. Ennek én is nyilván okozója vagyok.

Fizetés lehetne több, ha azt nézem, hogy a hasonló munkákban mennyit keresnek az emberek, de ezzel azért nem vagyok kifejezetten elégedetlen.

Magánéletem szempontjából nem most lenne ideális váltani, rengeteg más dolgom van.


Ti voltatok már úgy hogy bizonytalanok voltatok ilyen kérdésben? Végül hogy alakult, mi hozta meg a végső döntést?


ápr. 16. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feljebb kellene vinned őket ha jobbat akarnál.
ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne akarj szoros barátságot, abból idővel baj lesz.

Az érveid alapján maradj ahol vagy.

ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj addig váltani amig szét vagy csúsza és te loholsz a határidők után, és nem a határidőket megelőzően 1-2 nap végzel a rád bízott feladattal.
ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1, mármint kiket kellene feljebb vinni?


3, ez ennél összetettebb, a határidőket nem én szabom.

ápr. 16. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!