Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnak az olyan munkált...

Mit gondolnak az olyan munkáltatók akik az álláshirdetésükbe semmilyen infót nem írnak bele?

Figyelt kérdés
Nem mindegy, hogy 200 vagy 400. Milyen a beosztás, megfelel e egyaltalán vagy, hogy át kell e utaznom a várost napi szinten vagy csak két megállóra lenne a munkahely, mert hát még azt sem írják le, hogy egyáltalán városon belűl hól néne dolgozni! Mégis mit gondolnak az ilyen emverek?
jún. 21. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Mi 200 vagy 400?

Ha egy rendes kérdést nem tudsz kiírni, akkor mit vársz másoktól?

Munkahelyek esetén meg a lényeges infó az, hogy milyen munkakörröl van szó, milyen végzettség, képesítés kell hozzá.

A többit elég akkor megtudni, ha behívnak interjúra.

jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, továbblapozok, ilyenre nem jelentkezem.
jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ők mit gondolnak, azt nem tudom. Gondolom azt, hogy majd jön valami balek, mindegy, csak legyen ember.
jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Ki az a hól néne?
jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
1# Hogy lenne már elég? Vagy te egész nap otthon döglesz és unatkozol, hogy potyára interjúkra járkálni is jó program?😃 Én mint írtam, ilyenekre le sem adom a jelentkezést. Van életem, van jobb dolgom is, mint helyben megtudni, hogy lószart se hajlandóak fizetni és a munkarend is szar.
jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Szinte mind ilyen.

A legutóbbi állásinterjúmon pl nem tudták megmondani hogy mennyi lenne a fizu. Megkérdeztem, hogy miért nem, de csak lesett jobbra-balra a hr-es, mint egy hazugságon kapott kis 5 éves hülye gyerek..

Munkaidő? Azt se tudja. Munkába járás támogatása? Azt se. Akkor mit tud?


Nem tudom miért ilyen titkos a fizetés. Mi a xxxnak kell vagy 3 körön túlesni, mire benyögik majd hogy minimálbér? Az egész munka nem ér annyit, mint a buszjegy amit elpazarlok az interjúra.

jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan titkos ügynököket keresnek.
jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!