Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkában, ha elmész...

Gyári munkában, ha elmész szünetre, mindig vannak ezek a tipikus figurák. Te melyik vagy ezek közül?

Figyelt kérdés

jún. 13. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Aki alszik
Aki folyamat pletykálkodik
Aki mindig eszik
Aki csak a "kávé+cigit" látja
Aki észre sem veszi, mi történik körülötte (legtöbbször azért, mert a telefonját bújja)
Akit nem is kell kérdezni, odamegy random emberekhez és megállás nélkül beszél (legtöbbször értelmetlen dolgokról)
Aki mindig mindent tud
Aki állandóan üvöltözik, és hangosan röhög
Aki nem tud mást csak panaszkodni
Aki mindenkinél szebbnek/jobbnak/okosabbnak képzeli magát
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én az vagyok, aki a vécén ül.

(mondjuk csak diákmunkán dolgoztam gyárban valaha) + eszik is

jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Aki csak járkál fel-alá zsebre dugott kézzel
jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen kaja + WC, általában együtt jár a kettő, én is ez a kategória vagyok.
jún. 13. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Én az voltam, aki csak telefonozott/telefonált, mivel gyűlöltem a gyári munkát, de főleg a környezetet és néhány pletykás munkatársat. Ezért otthagytam a francba, és elmentem egyetemre. Most már csak alkalmi diákmunkákat szoktam vállalni gyárakban, 1-2-3 napot, de néha az is visszahozza a negatív érzéseket. Azért alakult így, mert érettségi után még nem tudtam mit akarok, ezért el kellett mennem dolgozni, de csak gyári munka volt elérhető.
jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
41%
Sok évet toltam végig diákként, az evős voltam :D illetve mivel legtöbbször éjszaka dolgoztam, jó időben kimentem nézni az eget, a legtöbb gyár a halál tökein túl volt kint ahol elég kevés fényszennyezés volt és lehetett látni amit bent a városban nem. Általában a cigis-kávés csapattal kiültünk a placc közepére és bámultuk a csillagokat, én általában nassoltam a cigi helyett.
jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Cigi plusz beszelgettem azokkal akiket kedveltem...

Már nem vágyik gyárba.

jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!