Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nagyon kontraproduktív ha...

Az nagyon kontraproduktív ha az ember betanított állásra jelentkezik, ahova 8 ált isk az elvárás?

Figyelt kérdés
, és az állásinterjún az illető a diplomáival villog, hogy 3 van és itt végzett és ott végzett és ebből írta a szakdolgozatát és volt erasmuson is, és TDK-zott?
jún. 3. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Miért nem legalább érettségit megkövetelő állásra jelentkezel?
jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják felvenni az embert a kérdésben körülírt szituációban, HR szempontból teljesen nyilvánvaló hogy egy ilyen jelölt nem hosszútávra tervez és csak addig lesz ott, amig nagyon muszáj.
jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dicsekvés, lekicsinylése a másiknak. Pedig volt már olyan, hogy aori melóra ment egy többdiplomás. Vagy árufeltöltőnek milliárdos cégmanager, mert válságba került az élete.

Nem tudom az ilyen kisphötsűek milyen képet vágnának, ha ezek felsorolnák a karrierben elért eredményeket.

jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy a kettes írta. Azzal se lenne baj, ha amúgy hàrom diplomàval arra a következtetésre jutott hogy neki olyan munka kell, ami monoton és nem megterhelő mentàlisan, ezért egy ilyet keres. Ha nem bunkó a csapat, és kapsz rà elég időt, akkor polcot pakolni se rossz. Meg tudnàm érteni, néha engem is vonz hogy ne kelljen a hatàridőkön aggódni, hiàba van meg a tudomànyos fokozat.


Ami gàz, hogy ennek ellenére felvàg a címére. Ez körülbelül az a színvonal, mint aki ovisok közé megy péniszt méregetni. Nyílvàn neki lesz ott a legmagasabb végzettsége, de tényleg ott kell felvàgni? Én a doktort sem hasznàlom csak professzionàlis környezetben. Hàtam borsózik attól a kollegàtól aki a bolti eladóval szemben kikéri magànak hogy ő biza doktor, úgy szólítsàk.

Nem, baràti tàrsasàgban, boltban, stb ne doktori jellegünkben vagyunk jelen, ennyi.


A kérdés tàrgyaként szereplő illetővel nincs rendben valami ha csak ilyen pozícióra veszik fel, és ott villog vele. Az màs ha szóbajön és megemlíti, de ha folyamatosan ezzel menőzik egy 8 àltalànosos környezetben, az nagyon ciki. Alàzat hiànya gusztustalan szerintem.

jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!