Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy éreztétek magatok mikor...

Hogy éreztétek magatok mikor terhesek lettetek és a munkahelyen bekellett tanítani az utódot a helyedre?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vártunk a babára és végre sikerült. Nagyon örülünk. Ez az első munkahelyem, már 15 éve vagyok itt. Szeretek itt dolgozni, családias hely, jók a munkatársak, jó a főnök.

Novemberben szülök és most felvettünk egy ismerőst a helyemre. Nagyon rossz érzés van bennem, rossz betanítani. Lesz egy céges program ahová a főnökkel èvek óta ketten járunk, most aki 1 hete van itt, jön velünk. Aki még az sem biztos itt marad, megállja a helyét.

Nektek erről mi a véleményetek kívűlállóként? Én vagyok fura, van normálisak ezek az érzések?



máj. 28. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Te vagy fura.

Mintha féltékeny lennél.

máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem marad ott az a kollega akkor nem lesz már aki betanítja a következőt. Szívás lenne a cégnek.
máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
jól, örültem, hogy 3 évig nem látom ezt a sok gyökeret és nem keserítik meg a mindennapjaimat, a hülye kérdéseikkel.
máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
értjük, tehát mégis mit tegyen a cég, hogy neked megfeleljen? hagyja üresen a helyed három évig és álljon le minden futó projekt, mert őméltósága nem képes elfogadni, hogy nem pótolhatatlan, és főleg hogyha önszántából elmegy, akkor előtte az illem és a józan ész is azt diktálná, hogy felkészíti a helyére érkezőt? főleg azért mondjuk, hogy a szeretett cégét-munkahelyét ne szívassa meg nagyon a távozásával keletkező hiánnyal? azért harminc körül már el kéne tudnod dönteni, mit akarsz, és átlátni, hogy ezzel milyen lemondások is járnak. nem hároméves módjára hisztizni és féltékenykedni.
máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4. Azért ennyire ne. Nem csináltam semmit. Főleg nem hisztiztem és nem fèltékenykedtem. Nem vagyok őméltósága. Hagyd meg másnak a bunkóskodást.

Egyszerűen normális stílusú válaszokat várok olyan emberektől akik szeretik a munkahelyüket és hogy érezték ezt magukban.

Ha normális stílusban le írod a véleményed akkor azt meg értem de nem kell ez a bunkóskodás.

Gondolom életedben nem dolgoztál egy helyen 15 évet. Lehet összesen nem dolgoztàl ennyit. Nagy változás ez.

máj. 28. 19:23
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is feltekeny vagy. Nem tudom milyen valaszt lehet irni.. te vagy fura igen.
máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyan választ hogy te hogy élted meg például.
máj. 28. 19:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a resze stimmel hogy több mint 15 eve vagyok a munkahelyemen, de mivel terhes nem vagyok.. hat nem tudom. Ennyire biztos nem viselne meg mint teged. Mondjuk ez egy nagy ceg, folyton jöves-menes van.

De biztos ismered a mondast.. b*szni es szűznek maradni egyszerre nem lehet. Akartad a gyereket, sikerült. Akkor? Milyen megoldast varnal a problemadra? Elfogadod es kesz. Mast ugysem tehetsz.

máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4évig dolgoztam a munkahelyemen. 2emeleten egyszerre (én voltam az egyetlen aki mindkét emelet munkáját ismerte). A felső emelet embere ugyanúgy terhes lett de egy hónappal előbb elment táppénzre így rám maradt a betanítás. Szívesen csináltam, gyártottam a jegyzeteket, újraírtam neki mindent amit lehetett, minden mérést megcsináltunk, hogy ő is lássa legalább egyszer.

Szerettem ott dolgozni, így ahogy közeledett a vége egyre rosszabbul viseltem mert tudtam, hogy végleg kikerülök abból a közegből (lejárt a szerződésem, tuti nem megyek vissza).

máj. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből és az 5-ös reakcióból is úgy vélem, hogy negatívan túltengenek a hormonok. Ráadásul ismerős lett felvéve, nem egy vadidegen. Nem szabadna így érezni. Sőt: boldognak kéne lenni. Erre nem lesz "kívánt" megerősítő válasz, hogy "persze, ez így normális, csillagos ötös".
máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!