Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valaha olyan munkahel...

Volt már valaha olyan munkahelyed, ahol pénteken tudtad meg, hétfőn hányra kell jönnöd?

Figyelt kérdés

Csak mert a héten kezdtem új munkahelyen, és tegnap már jeleztem egy ücsörgő palinak, hogy nem kaptam beosztást, azt mondta, pénteken jön a műszakvezető, akkor kapok majd. Hát itt vagyok, és még nem jött... (Éjjeli műszakban vagyok, azért vagyok itt.)


Azt tudom, 3 műszak van itt: reggeli, délutáni, éjjeli. De nem tudom jövő héten melyik lesz. És ma kéne jönnie a műszakvezetőnek a tegnapi informálódásom alapján, de még nem jött.


Ha valakinek volt ilyen munkahelye, hogy volt? Műszak végén jött csak? Vagy már a közepén? Köszi előre is.


Amúgy ha nem túl sok, hozzátenném, csak hetfőn dolgozom, keddtől rögtön szabin vagyik, hiába most kezdtem, mert nászútra megyek. Na és vajon a nászutat követő hétfőn, ami június 10, nilyen műszakban leszek? Fel kell hívnom telefonon gondolom a műszakvezetőt. Meg van a telószáma, megadták mikor felvettek, de sosem találkoztam vele. Nagyon fura ez a munkahely, nem mondanak el semmit. Nem ehhez vagyok szokva, az első munkahelyemen pátyolgatták az újakat.


máj. 25. 00:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elvileg egy héttel korábban meg kell írni a beosztást, de persze erre sok helyen sz@rnak. Én dolgoztam olyan helyen, ahol SOHA nem volt előre meg a beosztásom, általában napközben szóltak, hogy most maradjak otthon 2-3-4 napot, pihenni, persze ingyen... :(
máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Az volt, hogy WhatsAppon kellett elérnem a műszakvezetőt, es szombaton megírta, hogy délutános vagyok. Így eddig éjszaka - délután a sorrend.

Látom nem ritka ez, mások is voltak így... Sajnos én nem tudok most olyan határt kijelölni, hogy szóljanak egy héttel előre, mint valaki írta.

Ha annyi lesz a szisztéma, hogy éjszaka - délután - reggel, azt le tudom majd követni, de akkor meg mit kell titkolóznia a kollegáknak? A nagy rejtélyeskedésbe, hogy makd mondja a műszakvezető, azt lehet feltételezni, ez ilyen random. De ha bevett a sorrend, miért nem csak mondta valaki? Majd idővel letágyalom ezt is a műszakvezetővel WhatsApp-on.

Elmegyek amúgy keddtől szabira, és június 10-én jövök újra, ha az éjszaka - délután - reggel rendszer van, akkor éjszakában kell kezdenem. Na, kíváncsi vagyok, így lesz-e. Szabi alatt kell majd írnom a műszakvezetőnek, hogy erre rákérdezzek.

máj. 27. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!