Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valaha olyan munkahel...

Volt már valaha olyan munkahelyed, ahol pénteken tudtad meg, hétfőn hányra kell jönnöd?

Figyelt kérdés

Csak mert a héten kezdtem új munkahelyen, és tegnap már jeleztem egy ücsörgő palinak, hogy nem kaptam beosztást, azt mondta, pénteken jön a műszakvezető, akkor kapok majd. Hát itt vagyok, és még nem jött... (Éjjeli műszakban vagyok, azért vagyok itt.)


Azt tudom, 3 műszak van itt: reggeli, délutáni, éjjeli. De nem tudom jövő héten melyik lesz. És ma kéne jönnie a műszakvezetőnek a tegnapi informálódásom alapján, de még nem jött.


Ha valakinek volt ilyen munkahelye, hogy volt? Műszak végén jött csak? Vagy már a közepén? Köszi előre is.


Amúgy ha nem túl sok, hozzátenném, csak hetfőn dolgozom, keddtől rögtön szabin vagyik, hiába most kezdtem, mert nászútra megyek. Na és vajon a nászutat követő hétfőn, ami június 10, nilyen műszakban leszek? Fel kell hívnom telefonon gondolom a műszakvezetőt. Meg van a telószáma, megadták mikor felvettek, de sosem találkoztam vele. Nagyon fura ez a munkahely, nem mondanak el semmit. Nem ehhez vagyok szokva, az első munkahelyemen pátyolgatták az újakat.


máj. 25. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem olyan volt, hogy hétfőn 8h-kor tudtam meg, hogy 6-ra kellett volna menni.😅
máj. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na nehogy nekem is ez legyen! Még mindig nem jöttek. De már rákérdeztem valakinél ma is, az is azt állította majd jöna műszakvezető. De csak hozzám, neki van beosztása. Hát már 2 ember mondta, bevett lehet ez az újaknál, nem tom. De basszus, 2 óra múlva végzek. Még sehol senki.
máj. 25. 03:54
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Amikor a kolléga úgy cserélt velem beosztást, hogy a főnöknek azt hazudta, hogy már szólt nekem, megbeszéltük és rábólintottam. :D
máj. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában, normális helyeken így követik egymást a heti műszakok: délelőttös->éjszakás->délutános
máj. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Aztán nagyon gyorsan megbeszéltem velük, h ez nem fog így működni. Vagy megmondják előtte 1 héttel, vagy hello. Utána nem volt ilyen gond.
máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál beosztást?
máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tényleg nem így kellene azért.


Az meg nem segít, ha leírom, hogy én hogy járok dolgozni. Mert most reggel-éjszaka-délután a felállás, de volt más hely, ahol reggel-délután-éjszaka volt.

És emellett volt olyan is, amikor áttettek másik területre, így a műszakom is változott...Éjszakára kellett volna mennem azon a héten, de reggelre kellett mennem.

máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 műszakos munkarend van, akkor nem pénteken kapod meg, hanem előre lehet tudni. Kérdezd meg a műszakvezetőt, hr-t, ne valami senkijóskától várd, hogy leszervezze az életed, mert ahogy #3 is járt, érhetnek meglepetések
máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó persze. Eddig a legérdekesebb az volt, amikor vasárnap éjjel negyed3-kor küldte el nekem a főnök a következő heti beosztást. (Mondjuk a hétfő-kedd eleve szabad volt). Nyugodj meg, van telefon, van internet, tudod tartani a kapcsolatot a céggel, meg fogod tudni a beosztásodat.
máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan is volt, hogy este 7-kor hívott a főnökasszonyom, hogy másnap hányra kell mennem. 😁
máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!