Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik le a mekis diákmun...

Miért nézik le a mekis diákmunkásokat?

Figyelt kérdés

fél éve vagyok megis dolgozó és hát ki van hajtva a belünk, főleg a csúcsidőben..mindent is csinálunk, főleg akik a fronton vagyunk. Mindent becsületesen megcsinálunk. Mégis sokszor azt hallom vagy olvasom higy milyem gáz mekisnek lenni.

ez elég rosszul esik mert mi mekisek mindent meg teszünk azért hogy a vendégnek egy jó éttermi látogatása legyen!


máj. 17. 06:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
én nem néztem le soha sem, az a lényeg ,hogy van munkád és dolgozol nem vagy léhűtő.
máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

Senkit nem kell lenézni, aki dolgozik, viszont el kéne gondolkodni, hogy nem tehetnél-e valamit azért, hogy ne egy szar helyen dolgozz szar pénzért, ahol a nálad két évvel idősebb csoportvezető kényére-kedvére csicskáztathat és törölheti beléd a lábadat. Mondjuk, tanulni, vagy egyszerűen csak keresni egy jobb munkát, a főnököddel meg közölni, hogy szarjon sünt, csinálja ő ezt a munkát ennyi pénzért, és egye egész nap azt a szart, amit ti csináltok és eladtok.


Egyébként nem járok gyorsétterembe, sőt, lassú étterembe sem

máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként pedig közhelyes, hogy pontosan addig lesznek ilyen szar munkák, amíg van balek, aki elvállalja. Lehetne eggyel több embert felvenni, és akkor nem hajtanák ki a beleteket, de ha van elég hülye, minek


(Persze most már nehezíti a képletet, hogy ha nem lesz magyar, akkor jó lesz helyettük bármilyen színű-szagú világszemete. De ez meg elvezet ahhoz, hogy milyen hülye az átlag szavazópolgár.)


Lehet lepontozni. Az igazságot nem érdekli.

máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülye emberek nézik le a tisztességes munkát végzőket. Ne foglalkozz velük!
máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Azért, mert az a sztereotípia, hogy az dolgozik ott, aki hülye és máshová nem vették fel, az embereknek meg jól esik, ha lenézhetik azt, aki -szerintük- náluk hitványabb. Verheti a mellét, hogy ő bezzeg jobb ennél, és nem kell szembenézni a saját szrjával.

A valóság meg az, hogy a legtöbb gyorsétterembe azok a diákok dolgoznak, akik önállóbbak akarnak lenni/a családjuknak nem fér bele, hogy eltartsák őket. Valójában a fővároson kívül azt látom, hogy a gyorséttermek, főleg a meki az egyetlen olyan munkahely-opció, ami állandó és tényleg rugalmasan összeegyeztethető az órarendeddel. A pénz meg kell, és nincs mindenki olyan szakon, hogy releváns szakmai dolgot tudjon dolgozni. Pl az elsős tanárszakos hallgatót nem fogják felvenni suliba a városon belül (ugye órarenddel összeigazíthatóság miatt a bivalybasznádi "a portás tartja a matekot, akkora hiány van" általános sulihoz utazás offos) és még sorolhatnám, hogy milyen esetekben nem tudsz még szakmai munkát vállalni, valamiből meg meg kell élni.

máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%

Én nem nézem le őket, sőt becsülöm is, aki ezt csinálja. Elég lélekölő munka lehet, műszakvezető nonstop ordibál veled.. Megalázó munka lehet tényleg... Én nem lennék rá képes..

Utolsó munkák között lenne, amit elvállalnék, ettől még a gyár is utcahosszal jobb, pedig ott is vannak kretének szép számmal, de legalább nem hajtják ki a beledet, nem kell annyira sietni.

máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nézd, majd idővel megtanulod, ha karriert próbálsz építeni, akkor leszólnak, hogy úgysem sikerül és elapazarlod az életed. Ha kiépítettél karriert, akkor azt fogják mondani, hogy anyu-apu a s*gged alá rakott mindent.

Ha az életben mások a céljaid (én is nagyszerűen elvagyok a mekiben, pedig van több szakmám), akkor meg egy lusta, buta disznó vagy.

Sajnos az emberek nagyrésze ítélkezik és azt várják el, hogy rosszul érezd magad és ne legyél boldog.

máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szomorú, hogy valaki így gondolkozik 2024-ben. Semmilyen tisztességes munka nem ciki, az meg pláne, ahol keményen meg is kell dolgozni a pénzedért!


Aki meg ennyire pattog, hogy jaj szar kaja meg nem jár oda, ezt mégis ki kérdezte? Ettől még milyen jogon nézi le az ott dolgozót? Ennyi erővel én meg nem járok szoliba, bizonyítottan káros is, szóval lenézem az ott dolgozókat. Vagy a dohánybolti eladókat, hiszen ÉN nem cigizek. Na és?

De gondolom, bevásárolni jártok mondjuk. Akkor lenézitek az árufeltöltőt, pénztárost, takarítót is?

máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%
Egyszerű, két kezed, lábad van, tudod csinálni, minimális ahozzáadott értéke. Másrészt az étteremlánc színvonala sem verdesi az egeket. Harmadrészt, ahogy én látom (nem reprezentatív minta, csak Budapest és környéke) az ilyen gyorséttermek ma már nem is gyorsak igazán, és a munka minősége is hagy kivetnivalót magaután bőven, legyen az tisztaság, az étel "összerakásának" minősége stb.
máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8%

"Aki meg ennyire pattog, hogy jaj szar kaja meg nem jár oda, ezt mégis ki kérdezte? Ettől még milyen jogon nézi le az ott dolgozót?"


Hol az édes f*szomba' írtam, hogy lenézem? Ja, pont az ellenkezőjét. Tudsz olvasni? Első mondat. (És első osztály.)


Ezek után nincs sok értelme reagálnom. Annyit tennék hozzá: hogy nem járok oda, azt azért írtam le, hogy ne vágják a fejemhez, hogy "ha nem lennének mekis dolgozók, téged ki szolgálna ki?" Lazán kapcsolódik, hogy ezeket a helyeket egyébként be kéne szántani. Hogy ki kérdezte? Senki, ahogy a kérdezőt sem kérdezte senki, hogy tetszik-e neki a munka vagy sem.

máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!