Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkások! Ti a nyári...

Diákmunkások! Ti a nyári szünetben hány nap munkát vállaltok hány órában egy héten?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ilyenkor ki mennyit dolgozik, illetve hogy az egész nyarat végigmelózza, esetleg csak 1 hónapot dolgozik mondjuk, de azt is leírhatjátok, ha nem szeretnétek dolgozni, hanem ki akarjátok élvezni egy kicsit a nyarat🙂

Én egyébként idén tervezek egész nyáron maradni a helyemen, és heti 5 napot szeretnék dolgozni 8 órában, mivel ha minden jól megy, felvesznek egyetemre, és oda jól fog jönni a pénz☺️ Majd életkort is írjatok légyszi😊

20/L



2022. jún. 11. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig mentem amennyit lehetett, (általában 5x8 óra de munkahelye válogatta) nem nagyon volt más elfoglaltságom hétköznapokon, a pénzzel be tudtam segíteni itthon, a munkatapasztalat meg mindig jól jön. Jelenleg egyetem mellett diákmunkázok gyakornokként 2 helyen, hála istennek mindkettő igen jó, rugalmas munkaidős állás és szakmámba is vágnak. Itt is a lehető legtöbbet megyek. Szorgalmi időszakban az órarendemhez igazítva, vizsgaidőszakban pedig általában 5x8 órát.

24/F

2022. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Heti 40 óra, havi 160 óra.
2022. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Mint egy főállás.
2022. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!