Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért beszél ki folyton a...

Miért beszél ki folyton a hátam mögött az egyik kolléganőm ? Miért váltottam ki ilyen ellenszenvet ?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok az egyik kolléganőm 45 éves és minden nap kibeszél minden téren . Hogy szerinte nem jó stílusom , nem végzem jól a munkám , nem áll jól a hajam ,stb . Mikor lát a szemembe vigyorog pedig én őt sose bántottam egy szóval se és neki is vannak rossz tulajdonságai de én még beszélem ki és ő folyton . Nem értem …
márc. 22. 18:02
 1/7 A kérdező kommentje:
* de én nem beszélem ki
márc. 22. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az o problemaja. Radvetiti. Sajat magaval nincs joban.

A frizura szubjektiv dolog. Maganeleti kerdes. Kolleganak nem lehet beleszolasa.

márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már többi kolléganőim is azt mondja valamiért én lettem a “heppje”..

Próbálok nem foglalkozni de mikor már nem telik úgy el nap hogy nevem ne venné a szájára , néha sok…

márc. 22. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az idősödéstől fél, irigyel a fiatalságod miatt és ilyen sunyi módon próbál kompenzálni.
márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lelki nyomorultaknak magukkal van problémájuk, és ezt másokon vezetik le.

Mérnöki irodában dolgozom, és az egyik erősen túlsúlyos kolléganőm a legkisebb dolgokba is képes belekötni és állandóan mindenkit kritizál, különösen a fiatal szép nőket (én férfi vagyok).


Vszínűleg munkahelyeden te tűnsz "könnyű prédának", akit lehet cseszegetni.

márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A többi kolléga kéne, hogy szóljon, ha megint kezdi a rólad való beszédet, hogy hagyja abba. Vagy szólni, hogy állandóan veled van elfoglalva. Hátha észre veszi magát.
márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így bántalmazás, Magyaroszágon az állam leépülése miatt talán nem félnek az emberek annyira a következményektől, de polgárjogi következménye még mindig lehet a dolgoknak. Meg kell kínálni valami komolyabb ügyvédi figyelmeztetéssel, ügyvédi levéllel, jó esetben attól abbahagyja.
márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!