Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők munkahelyen egy férfitól...

Nők munkahelyen egy férfitól miért viselik el hogy "simogatja" őket?

Figyelt kérdés

Közvetlen kollégák de a pasi így beszélgetés közben láttam hogy így mindegyik nőt megérinti, a felkarjukat, hátukat megsimítja.


És azok meg sokszor viszonozzák is.



márc. 11. 14:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha csak annyi azzal nincs semmi gond-
márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%
na mivan incelke, remegsz hogy más hozzá tud érni nőkhöz...?
márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ha csak annyi azzal nincs semmi gond-"

Akkor többel miért van?

márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13


most komolyan nem érted?


Egy hát vagy kar megsimítás lényegesen más mintha a másiknak a seggét vagy akár a hasát vagy combját simítgatnák...

márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%
14, szerintem akkor is intim.
márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez nekem is fura volt az egyik munkahelyemen. Volt egy egyed, aki szinte mindenkit megérintett nemtől függetlenül. Én egy idő után kértem tőle, hogy felejtse el felém ezt a dolgot, amit meg is tett.

Szerintem az ilyeneknek valami otthon hiányzik, így igyekeznek ezt pótolni, vagy fedélzeti problémásak. Akik meg nem szólnak neki, hogy ezt ne tegye, azoknál is gond van: vagy félelemből nem szólnak, vagy mert jól esik nekik is, de nem szólnak, hogy "NE!".

márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#14

Ebben az esetben is csak kisebb probléma, de nem "semmi gond-".

márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#14 Tényleg más. De miért van szükség akár csak a hát vagy kar megsimításra egy munkahelyen, egyszerű munkatársi beszélgetés közben? Kevés olyan professzionális helyzetet tudok elképzelni, ahol ez a gesztus extra információtartalommal bírna.
márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#14


Igen ezt nem mindenki szereti.


És persze nyilván ha a csaj pasija ezt látná vagy tudná k**úrvára nem örülne neki valljuk be.


Belefér...de azért nem mindegy ki csinálja milyen gyakran...vagy ha mindenki...akkor minek nézik...lehet h totál ártatlan az egész.


Szerintem ezt lehet érezni, ezt érezheti egy nő, hogy még is milyen az a simítgatás.


Sokaknál ez egy törődömséggel indul, kedvességgel, mintha ő egy szent lenne és egy aranyos ember aki így kimutatja a törődését aztán átbillen h akkor nem e lehetne több....

márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Támogatom a nők által itt leirtakat. Nyugodtan lehet simizni a csajokat a munkahelyen.
márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!