Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha rettenetesen...

Mit tegyek ha rettenetesen felek az uj munkahelyemtol?

Figyelt kérdés

Elso munkahelyem, ugyintezo leszek egy vadaspark irodajaban. Gyomorgorcsom van, nagyon felek hogy rossz lesz.

Hogy kuzdjem ezt le?


márc. 9. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi miatt félsz? Nyilván régi történések miatt valami blokk kialakult. Mi lehet ez?

Ezt tudd meg elsőnek

márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne rossz? Nyilván van egy betanítási időszak, belerázódsz jó lesz.
márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Felek hogy bena leszek, hogy durvak lesznek velem. Almaim meloja volt ez, es most hogy itt vagyok elotte teljesen be vagyok ijedve
márc. 9. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj leszel legyőzni. Tudod, valakik évtizedeket lehúznak olyan helyeken, mint a gyártósor, vagy bánya, vagy ahol épp a munkatársak utálják és minden reggel gyomorideggel mennek be, így élik le a életüket. Van ennek értelme?

Kibírod azt a 3 hónapot. Ha tetszik maradsz, ha nem, bármelyik nap felmondhatsz. Vadasparkban dolgozni szerintem pl. tök klassz dolog.

De ha nem is lesz jó, vagy gonosz 1-2 munkatárs, mi lesz akkor? A munakhelyen sajnos fel kell nőni. Nem torpanhatsz meg minden egyes ilyen alkalommal. Én pl. 30 vagyok és a hatodik munkahelyemen dolgozok.

márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért vettek fel, mert kell ember, azért téged, mert te voltál a legmegfelelőbb,

annak tudatában h első munkahely, és nincs tapasztalat. Nem fognak az első héten kiutálni, mert nem megy kisujjból, az hülyeség lenne.

márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen bemész, és kész.
márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod én mennyit hibáztam az első munkahelyemen? De még a másodikon is. Nagyon rettegtem végig stresszben voltam ezért se teljesítettem túl jól pluszban ADHDs vagyok és pánikbeteg. Eleje nehéz volt,de összebarátkoztam a legtöbb munkatársammal így a stressz is csökkent és már jól teljesítek. Még mindig hibázok néha,de csak röhögünk rajta a többiekkel. Ne feledd az eleje mindig nehéz míg betanulsz utána már jobb lesz.
márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, minden jot nektek🩷
márc. 9. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen rágódni és amúgy teljesen természetes. Én úgy vagyok vele, hogy elmegyek, megpróbálom, ha nem, megyek máshova. Eddig szerencsére minden munkahelyemen megfeleltem :D
márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!