Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy nem szeretek...

Normális, hogy nem szeretek beszélgetni a kollégákkal?

Figyelt kérdés

Mármint az ilyen kommersz beszélgetések lefárasztanak és nem igazán tudok bekapcsolódni. Vagy nincs olyan világmegváltó hozzászólásom a témához, amit mások ne mondtak volna el.

Így legtöbbször csendben vagyok, ez gáz?


febr. 28. 02:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem. Van aki unja a small talkot.

Van olyan ismerősöm, akivel csak akkor szólalunk meg, ha mondani is akarunk valamit, volt már rá példa, hogy beszélgettünk. Máskor meg egy szó nélkül végezzük a dolgunkat, köszönünk és ennyi. Ilyenek vagyunk. Vele a csöndet szeretem a legjobban! Nagyon értékelem, hogy ő ilyen. Egyenesen imádom.

Akik igénylik a csevegést, azokkal meg csevegek, de nagyon fárasztó helyzet számomra.

Munkahelyen ki tudnak rekeszteni, néha próbálj meg velük beszélgetni. Azt már biztosan észrevették, hogy csöndes vagy, szerintem nyúzni nem fognak. Legyél velük figyelmes, ne húzódj el tőlük.

Otthon meg szépen feltöltődsz a csönddel.

febr. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én se nagyon szeretek beszélgetni munkahelyen mert akkor nem tudok a munkára odafigyelni
febr. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2, Ebédszünetben beszélgetsz? Nekem pl az is ilyen fárasztó érzés, munka közben fel se merült, hogy cseverésszek, de arra van egy nyomós ok 😃
febr. 28. 03:46
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Szalagmunka nem is a beszélgetésről szól.
febr. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most nézem, kettőt kérdeztél.

Nem, nem gáz, és normális, igen, hogy nem beszélgetsz.

febr. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
4: Csak sajna bizonyos tipusú szalagmunkások nem így gondolják.
febr. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktatok együtt ebédelni vagy szünetet tartani? Én is csak ebédnél kerülök ilyen helyzetbe. Ha munkával kapcsolatos dolgot kell megbeszélni munkaidőben, az nem gond nekem, de mikor előjönnek az egyéb témák ebédnél, akkor azokkal sokszor nem tudok mit kezdeni.
febr. 28. 05:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem gáz. Én sem szeretem a small talk-okat, nincs értelme. Amit "én" élek át, azt én érzem, hiába is mondom a másiknak, nem feltétlen tudja átérezni, akkor minek a csacsogás?
febr. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek beszélgetni. Állandóan mindenki magánéletére kíváncsiak, a szexuális életére is. Ha mondasz valamit, felhasználják ellened rövid időn belül.
febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, igazad van, csak sokan feszélyezve érzik magukat, ha csönd van. Azt hiszik rühelled az illetőt. A nézeteidet idejekoran közödl másokkal, hogy ne gondoljanak ellenségesnek.
febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!