Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsán viselkednek mert ki...

Furcsán viselkednek mert ki vagyok tetoválva ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Ez életem első munka helye és tele vagyok tetoválva és azt veszem észre hogy nagyon furán néznek rám a kollégák. A nyakam mindkét karom kézfejem és egy téli hatás tetoválásom is van de azt a póló takarja. Olyan kérdéseket tesznek fel hogy mi lessz így ha öreg leszek hogy fogok kinézni? Voltam e börtönbe? Még hogy ez nem nőies, van e olyan férfi aki rám néz? Eleinte nem érdekelt de mostmár egyre feszültebb vagyok és a munkámra se tudok koncentrálni rendesen. (Cukrász vagyok)

A bátyám tetováló és gyönyörű tetoválásokat csinált nekem. Én imádom.


jan. 27. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: az, hogy megkérdezed, hogy miért csináltattál piercinget/tetoválást az nem parasztság, hópihe. Ne projektálj, engem nem hat meg a piercing, sose kérdezgettem erről senkit, de nem ítélem el, azt, aki megteszi.
jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Én nem a megkérdezésről beszéltem, hanem a kéretlen beszólogatásról, ami igen is parasztság.
jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!