Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsán viselkednek mert ki...

Furcsán viselkednek mert ki vagyok tetoválva ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Ez életem első munka helye és tele vagyok tetoválva és azt veszem észre hogy nagyon furán néznek rám a kollégák. A nyakam mindkét karom kézfejem és egy téli hatás tetoválásom is van de azt a póló takarja. Olyan kérdéseket tesznek fel hogy mi lessz így ha öreg leszek hogy fogok kinézni? Voltam e börtönbe? Még hogy ez nem nőies, van e olyan férfi aki rám néz? Eleinte nem érdekelt de mostmár egyre feszültebb vagyok és a munkámra se tudok koncentrálni rendesen. (Cukrász vagyok)

A bátyám tetováló és gyönyörű tetoválásokat csinált nekem. Én imádom.


jan. 27. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

"Olyan kérdéseket tesznek fel hogy mi lessz így ha öreg leszek hogy fogok kinézni?"

• Úgy, mint mindenki más. Szarul és öregen. :D


"Voltam e börtönbe?"

• Persze. A tetoválószalonokban alapkövetelmény, hogy legyen az embernek priusza. Enélkül be sem engednek.


"ez nem nőies, van e olyan férfi aki rám néz?"

• Csak férfi néz rám. Felszínes, tetkó miatt hisztériázó hülyegyerekek szerencsére nem.



Ezek lennének az én válaszaim. :) És akkor ajánlanék neked egy filmet: The Broken Circle Breakdown. Trailer:


https://www.youtube.com/watch?v=raaHRyBtIEo

jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te hány teletetovált emberrel találkozol a mindennapjaid során? Na ugye. 🙄 Nem mindennapi látvány, ezért bámulnak.
jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem a kérdezőt nem a megbámulás, hanem a hülye kérdések zavarják.
jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, pontosan tudtad, hogy ez lesz, ha szétvarratod magad. Minek csináltatod, ha nem bírod a feltűnést?
jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A feltűnésel nincs bajom, de azzal hogy folyamatosan bombáznak hülye kérdésekkel azzal már igen.
jan. 27. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Nincs tetkóm,de én nem bámulnálak meg idegesítenélek. Amúgy én is szeretnék hamarosan, bejön a tetoválás
jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Erre számítanod kellett volna, kérdező. Az ember kíváncsi, persze, hogy rákérdeznek. De te is csak a jót akarod, a figyelmet, a csodálatot, ha már kommunikálni kell, erőt fektetni valamibe, az már bűzlik. Az összes szénné tetovált feltűnési viszketekségben szenved.
jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
#7 Csakhogy ennek nem kéne "perszé"-nek lenni. Nekem piercingem volt és valamiért mindenki feljogosítva érezte magát arra, hogy a pofámba vágja, hogy neki nem tetszik. Kit érdekel? Kérdezte valaki? Én se megyek oda senkihez azzal, hogy de ronda a feje vagy hogy hánynom kell, ha ránézek. Mert ez bunkóság.
jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A ronda fejről senki sem tehet 8-as, az ocsmány piercing a te döntésed volt. Óriási különbség.
jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
#9 Nem érted a lényeget. Nem köpöd kéretlenül az ember pofájába a nem tetszésedet, ha csak nem vagy bunkó paraszt. Ezek szerint te az vagy.
jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!