Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri egy, olya munkahelyen...

Megéri egy, olya munkahelyen maradni, ahol viszonylag jól fizetnek de semmi élete nincs az embernek?

Figyelt kérdés
Most csak anyagi okok miatt tartok ki, de telejsen meg vagyok keseredve. Hétköznap semmire nincs időm , hétvégen meg csak alszom

2023. nov. 19. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha keresel ezzel 2-3millió forintot, azt mondom meg.


Ha a jól keresel magyar mércéhez képest jó, tehát 4-500k, de semmi életed nincs, akkor nagyon nem éri meg. Úgyis kiégés lesz ebből előbb vagy utóbb.

2023. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy ideig éri meg, hogy tudj félretenni pénzt, ha van egy célod, pl lakásvásárlás.

Hosszú távon semmiképp sem jó.

febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami cél van és addig összeszorítod a fogad ,amíg összejön a pénz,akkor megéri, de utánna le kell lépni mert felfordulsz.
febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha győzöd gyűjts egy lakásra valót, vagy pár millió tartalékot, aztán lépj tovább.
febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed lesz, akkor neked nagyobb gödröt fognak ásni, ha meghalsz?
febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15


Ha neked a segged alá tolták a szüleid a lakást és a kocsit, nem értheted, hogy másnak meg kell dolgoznia azért, hogy ne hajléktalan legyen.

Inkább maradj csendben!

febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Segítettek, de nem tették alám ezeket a dolgokat. Egyébként valamikor én is hajtottam, de most már 50 évesen nem az az első, hogy sok pénzem legyen.
febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!