Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha viszonylag sokat hibázok...

Ha viszonylag sokat hibázok egy új munkahelyen, akkor mennyi idő után mondjak fel?

Figyelt kérdés

Másfél hete vagyok ott, és sajnos már legalább az 5. hibám követem el.

Szörnyen érzem magam, mert már kérdezni sem merek. Látom a kolléganőn, hogy zavarja ha kérdezek.


Ti mit tennétek, mondjak fel most, vagy várjam meg, amíg kirúgnak?


2021. márc. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg?
2021. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jellegű munkakör? Először csinálod?

Én amikor betanitok valakit, akkor elmagyarazom akár 1000* is, ha elrontja az sem baj. Szerintem az új munkatárs felé empátiát és türelmet kell mutatni.

Nem.lehet, hogy csak te izgulod túl? Minden normális ember örül a munkatársaknak - legalábbis nálunk, meg ahol dolgoztam.

2021. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz bátran. Keress másik állást, de várd meg amíg kirúgnak ha egyáltalán ki fognak.
2021. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
2es nem sokáig szól ez csak a munkáról. Ha egyszer rosszul nézel rá, onnantól kezdve már örihari és hátad mögött kibeszélés. Ez a magyar valóság. Én igyekszem a proli körből kiszakadni. Aztán felőlem meg is ölhetik egymást a soron nem fog érdekelni.
2021. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!