Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri egy, olya munkahelyen...

Megéri egy, olya munkahelyen maradni, ahol viszonylag jól fizetnek de semmi élete nincs az embernek?

Figyelt kérdés
Most csak anyagi okok miatt tartok ki, de telejsen meg vagyok keseredve. Hétköznap semmire nincs időm , hétvégen meg csak alszom

2023. nov. 19. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek keresel pénzt?
2023. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon sztem, csináld még fél évig, gyűjts pénzt, aztán válts, előtte kérdezd meg, hogy nem lehet-e átmenni hat órába
2023. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az élet is fontos.Ugyanezt éreztem amikor pincér voltam ..semmi életem nem volt a fizu az átlagos volt örültem mert egy lépésre volt a melóhely gyalog.De otthagytam nekem annyit nem ért hogy 10 órát robotoljak.Én otthagynám, találsz máshol is jól fizető állást.
2023. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb számodra. A több pénz vagy a több szabadidő?
2023. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
En is azt javaslom kicsit meg tarts ki, tartalekolj, aztan lepj le, utazz kicsit, vagy amit szeretsz.
2023. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Még ilyet? A munkahelyen dolgozni kell?
2023. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mennyit dolgozol és mennyit fizetnek?
2023. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Amíg még bírod ép ésszel. Aztán beadod a felmondást, másnaptól a felmondási idő alatt táppénz, és élhetsz boldogan egy darabig a pénzedből.
2023. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a cipőben járok, nemrég mondtam fel, mert semmi szabadidőm és már nagyon igénylem hogy legyen időm a családomra és magamra, hobbyra, utazásra. Én egy jól fizető állást hagyok ott és valoszinű máshol egy ranglétával lejjebb is fogok kezdeni. Szerintem a szabadidő fontossabb, persze ha anyagilag ezt megteheted.
2023. nov. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
totál rabság sok ember számára, főleg ha bedől a reklámoknak és azt hiszi, hogy a végtelenségig kell gazdagodnia. Az "elegendőre" kell koncentrálni, az arányokra.
2023. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!