Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem bűncselekmény a...

Miért nem bűncselekmény a mobbing és a bullying?

Figyelt kérdés
Azért mert az nem fizikai bántalmazásból áll?
2023. szept. 26. 14:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Bár nem én vagyok a 17-es, de értem amit ír. Bevett gyakorlat cégeknél, hogy bizonyos dolgokat nem, vagy nem egyértelműen, vagy nem megfelelően mondanak el. Aztán ha emiatt hibázol, téged vesznek elő. De nem is nuszáj hibáznod, elég ha elkezdesz zavartan, bizonytalanabbul viselkedni, máris van indok a leváltásodra.
2023. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ez így van. Meg az is, hogy bestresszelik a mobbingolandó kollégát, aki aztán gyengébben teljesít, azt rá lehet fogni, hogy háhá nem végzed jól a dolgokat. Ilyeneket meg nem igazán lehet bizonyítani, sem azt, amit írtál.


Egy személyes történetem arra, amit írtál 31#: Kaptam egy utasítást, azt másnap akitől kaptam, lecseszett miatta, hogy miért csináltam. Szembesítettem vele, hogy hát elnézést, ő mondta tegnap még. Az volt a szerencsém, hogy nem számított rá, hogy szembesítem vele, és leblokkolt, lefagyott, és nem tudott meghazudtolni, hogy ő ilyet nem mondott. De a meghazudtoláson kívül mást nem úsztam meg. Ment minden tovább, mint ha mi sem történt volna, nekem meg ez is felkerült a "lajstromomra"

2023. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!