Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy érzem lenéznek e miatt a...

Úgy érzem lenéznek e miatt a kollégáim?

Figyelt kérdés
En vagyok a legfiatalabb 22 éves. Mindenki az anyám lehetne vannak 45-50 évtől idősebb kolléganőim is. Sajnos olyan helyzetben voltam hogy kénytelen voltam elvállalni ezt a munkahelyet . Sokszor úgy érzem ,illetve éreztetik is hogy lenéznek kislánynak és hülyének néznek ha valamit nem jól csinálok vagy valamire nem emlékszek vagy kérdezek valamit. Nem úgy beszélnek velem mint ahogy egymás között teszik . Pedig én próbálok közeledni beszélgetni de úgy érzem főleg ha a másik műszak is beérkezik nem figyelnek úgy rám elbeszélgetnek nem annyira vesznek észre . Pedig tényleg minél jobb munkára törekszem de én is tévedhetek néha mint ahogy mindenki más is de valamiért nálam egyből rákapnak és basztatnak . Már nagyon elegem van ebből gyomorgörccsel megyek be. Mit csináljak hogy figyelmen kívűl tudjam hagyni hogy ne essen rosszul ennyire. Furcsa hogy nálam jóval idősebbek vannak nagy részben. Egyedül érzem magam sokszor
2023. jan. 2. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom váltott műszak, valami gyári meló, vagy hasonló.

Magyarországon az ilyen munkahelyeken a java ember besavanyadott bunkó. Tisztelet a kivételnek

2023. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Irigyek hogy fiatal vagy, kiszokták fogni a fiatalokat
2023. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem érzed jól magad a kollégáid közt, akkor inkább keress másik helyet mielőbb, és csak addig legyél ott, míg nem találsz más helyet. Mert ez csak mérgez meg rombol lelkileg. Én is voltam így, csak ők meg sznobok voltak, nem tudtam beilleszkedni, maga a munka hiába tetszett, 6 fős csapat, hozzám se szóltak, 1-2 hónapig bírtam ott. Hiába a jó fizetés, ha alig vártam, hogy elhúzzak onnan.

Azóta 9 éve egy helyen dolgozom, itt a 20-on évesek vannak többségben, és nagyon kevés a 40 feletti (multi), senki nem veti meg a másikat, mindenki jóban van mindenkivel. Vannak jó helyek. :)

24 évesen gyes mellett dolgoztam egy 6 órás munkahelyen, ott a legtöbb kolléga 45-60 éves volt, ők meg anyáskodtak felettem, annyira aranyosak voltak, nagyon szerettek, mindig érdeklődtek a kislányomról, mindenki ismerte a másik életét, nagyon családias közösség volt.

Meg fogod Te is találni a helyed, egy ilyen helyen ne maradj szerintem, ahol már az is baj, hogy még fiatal vagy. Talán irigylik, mert ők már sose lesznek újra fiatalok. Másképp nem tudom, mit lehet kifogásolni egy fiatalon. Mi örülünk a fiatal kollégáknak, színesítik a csapatot, és lelkesek, vidámak. Nálatok gondolom már kiégtek a kollégák.. Nekik se ártana váltani akkor. :D

2023. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Olyan munkahelyre nem szívesen mennék ahol már az elején gyomorgörcsöm van, esetleg el kéne gondolkodni munkahelyváltáson. Ez egy természetes dolog egyébként, hogy te vagy a legfiatalabb, még kb. 30 éves korodig a legtöbb helyen te leszel a legfiatalabb.
2023. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
Aki leértékeli a normális válaszokat, az meg a fasznak olvasgat itt. Eriggy kifelé bazmeg térdig érő szélben havat kaszálni
2023. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hogy nem akarnak bevenni 22 évesként maguk közé. Ha ez téged annyira zavar, keress más helyet.
2023. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Azert van minden lepontozva, mert hiaba irsz jot, hiaba segitesz, ebbem a csoprtban levo lelkiserultek, mindent tamadsanak vesznek.

Remelem segitettem....

2023. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
3-as, voltam hasonló szituban. Egy kutatócsoport volt, hol én voltam az egyszem assiztens, levegőnek néztek, gyakran nem is köszöntek, utasítgattak mitha kb fegyveres testület lenne, mert csak egy Bsc-m volt. Egy évig bírtam (első munkahely volt, nem nagyon tudtam ugrálni), aztén én is egy multiba mentem, ahol sok emberrel dolgoztam együtt és a kutyát nem érdekelt a másik végzettsége (Bsc-től PhD-ig vagyunk hasonló poziban). Sok sok emberből sokkal könnyeb olyanokat találni akivel jóban vagy mintha össszesen nincs 10 ember az egész helyen. Plusz amióta van HO nem az a helyezet, hogy minden nap be kell menni és ugyanannak az 5-6 suttyónak nézni a képét. Persze lehet jó a családias léglör de ahhoz nagy mázli kell, hogy pont azzal a pár emberrek jól együtt tudj dolgozni. Én mástól is azt hallom ha kevés az embersokkal jobba megy a piszkálódás. Egy barátnőm gyógyszertárban dolgozik, hát már neki is a haja égnek áll a másik 4-5 "tyúktól".
2023. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!