Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni az olyan...

Mit lehet tenni az olyan kollégával, aki folyamatosan beugat valamit?

Figyelt kérdés
Sajnos velem szemben ül az illető, irodában, 50 éves körüli megkeseredett nő. Egyfolytában beszól valamit, tényleg olyan a klaffogása, mintha egész nap ugatna. Mindenbe beleszól, mindenhez van valami hozzáfűznivalója. Ha nem válaszolok neki, akkor visszakérdez 10-szer is, hogy nem hallod, nem hallod, odajön mellém, úgy mondja. Volt már, hogy a mondandója közepén felálltam és kimentem. De abszolút nem veszi észre magát. És még be is szól nekem, mikor látta, hogy konfliktusom volt valakivel, hogy nem kell mindenre reagálnom, amit hozzámszólnak.
2022. nov. 23. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A: A "Nem hallod?"-ot sem kell meghallani!

B: "Sok mindent meghallok, de nem alacsonyodom le hozzád!"

-Mehet a zúzdába!...

2022. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Kiosztani elég erőteljesen. Tudom hogy ez nem elég asszertív, de ha finomkodással nem veszi észre magát, akkor csak ez segít.
2022. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egesd be, nevesd ki, poenkodd el, valaszolj tok masra mint amit kerdez vagy valaszolj kerdessel, huzd fel az agyat
2022. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!