Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az baj ha én el mennék villany...

Az baj ha én el mennék villanyszerelőnek de nem tudok lóf@szt sem rólla?

Figyelt kérdés

#kulcsszó #Kulcsszi
2022. okt. 12. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát testvérem, ezzel az az aprócska gond van, hogy vagy téged fog megb*szni az áram, vagy a lakókat. Vagy mindkettő. Szerintem nem kéne ezt a mesterséget erőltetni, ha nem értesz hozzá.
2022. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Merj nagyot álmodni! :)
2022. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem baj, hiszen tudás, végzettség nélkül úgysem egyből dolgozni mész. Ha a kérdés arra irányul, hogy érdekel valami és motivált vagy abban, hogy megtanuld és ebben dolgozz, az nem baj. Azért vannak az iskolák, gyakorlatok és vizsgák hogy megtanuld, az pedig nem felvételi követelmény hogy olyan dolgot tudj, amire csak azután fognak megtanítani.


Mert gondolom nem arra irányult a kérdés, hogy semmihez nem értesz, de egyből munkát vállalsz. Az egyenes út a temetőbe vagy börtönbe.

2022. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb villanyszerelő ilyen, szóval mi lehetne a gond.
2022. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A villanyszerelés kb annyi hogy összekötsz pár drótot meg kábelt. Megnézel egy youtube videót erről és már tudni is fogod, nem lehet nagy kunszt az egész
2022. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Elmész, és kitanulod, figyelsz, bejársz órákra, és TALÁN nem fog mindenkit agyon vágni az áram a munkád után.
2022. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
A baj az hogy munkanélküli leszel, így se kapkodnak a kezdők után, túl képzés van már villanyszerelőből.
2022. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!