Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fontos neked a...

Mennyire fontos neked a munkakörnyezet?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy szemetdombra gondolok vagy omladozó falra.


Milyen a környezet ahol dolgozol?


2022. okt. 7. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Nincs szükségtelen csapkodás, pont azért szeretnénk ajtóbehúzót mert senki nem szokta becsukni az ajtót.

2022. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg fizikálisan eltorlaszolod a saját testeddel a zsilip szabad kijáratát és megkéred az ajtót nyitva hagyókat, hogy szíveskedjenek becsukni maguk mögött az ajtót! Ennyire nem lehetsz tehetetlen! A beléptetési és kiléptetési "fő műsoridőben" úgy sem ücsöröghetsz a kuckódban, - tedd magad hasznossá (már csak a saját érdekedben is)!
2022. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12

Te miről beszélsz? Nem tudom kivel keversz össze, értelemszerűen be szoktam csukni mások után, de nem állhatok ott egész nap hiszen dolgoznom is kell.

Nem igazán értem milyen műsoridőkről beszélsz, meg miért ne "ücsöröghetnék" ha ülőmunkám van....?? Meg milyen zsilip?

Biztos hogy ezt nekem szántad?

2022. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sok mindent tehetnénk mi is. Ráadásul csak 5en vagyunk, és váltjuk egymást.


De amikor pl fogyóban van a kéztörlő és csak reggel kérni kell a takarítótól és bemenni érte,odaadja és akkor az a válasza a kollégának h " kérjen aki használja" - h ennyit nem lehet megtenni a másikért, vagy a tisztaságért h még ha ő nem is használ, de mivel látszik h kevés van akkor intézek belőle..szóval így sem lehet..

2022. okt. 7. 14:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen - kérdező, - rendet kell rakni a fejekben is! Tipikusan magyar vonás az a közönyösség, amit a 14. hozzászólásban ecseteltél, - az fel sem merül adott esetben egy ilyen sötét gyalogban, hogy járhat ő is úgy, hogy a "személyi igazolványával" lesz kénytelen kitörölni... Igazi magyar sutyerák!
2022. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!