Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkáltató nulla...

Ha egy munkáltató nulla egyeztetéssel leállást és kényszerszabit rendel el ráadásul két hetet és nincs annyi szabija már sokaknak, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Mert fizetetlenre nem tehet, az csak munkavállalói kérésre történhet ráadásul ez a lehetőség még fel se merült.

a jelen állás az hogy dec 18-től nem kell menni senkinek jan 3-ig.


Nekem 2 szabis napom van idénre, és nem fogok belemenni a fizetetlenbe.


2022. szept. 30. 08:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"A munkáltató akkor veteti ki veled a szabidat, amikor csak akarja, "


EMBER!!! és ha NINCS NAP amit kivetethet akkor MIT VETET KI áruld már el!!!


HM? ELárulod?? Ha 10 napot kéne kivenni a leállásra és nekem van KETTŐ akkor MIT VETET KI?


ELÁRULOD?

2022. okt. 1. 11:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj le, és kapcsold ki a caps lockot. A covid elején velünk is kivetették az összes szabit, utána fizetett állásidőn voltunk. Nálad is ugyanez az eset van. Ki leszel fizetve, csak nem kell dolgozni, bőven jól jársz.
2022. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"fizetett állásidőn voltunk. Nálad is ugyanez az eset van"


ITT EGY NAPOT KI NEM FIZETNEK MAJD, ez biztos mint a halál. AZtán lehet meni a bíróságra.

2022. okt. 1. 14:13
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remélem, hogy hírt kapok majd a temetésedről, mert ott én bizony táncolni fogok.
2022. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!