Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az kinek fáj, ha én hamarabb...

Az kinek fáj, ha én hamarabb megyek el a munkahelyemről ha nincs semmi dolgom és tudható hogy aznap nem is lesz? Az kinek jó ha idő végéig facebookozok semmittéve?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 08:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Talán előbb szólhatnál, hogy nincs mit csinálnod, tudnának-e valami munkát adni. Feltételezem, hogy nem órabérben dolgozol, hanem a napi 8 óra munka benne van a szerződésedben. Így jogos a felháborodás. És majd csodálkozol, ha egyszer szólnak, hogy többet már ne menjél, ki vagy rúgva rendkívülivel.
2022. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk azért nincs ilyen, mert amikor volt, akkor ment a kapkodás.

Meg is lett az eredménye.

Mert már délben haza akart menni a sok ökör.

2022. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

#12: ja, ismerős.


Voltak olyan kollégák, akik megkaptak mondjuk 5 feladatot, és egy rakás hibával végezték el. A főnök legközelebb csak hármat adott, hogy gondolják át, mielőtt a lezárják.

Az eredmény az lett, hogy összecsapták, aztán mentef facebookozni. Aztán meg rinyáltak, ha belekötöttek a munkájukba...

2022. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%

Én ezt úgy oldottam meg, hogy szóltam megyek kajálni és szépen onnan már hazamentem. A kutyát nem érdekelte.

Azért bohóckodni ne kelljen már. Netez szórakozni otthon is tudok.

2022. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem fájdalom kérdése. Aláírtál egy munkaszerződést, hogy mitől meddig kell ott tartózkodnod.
2022. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Ők meg megígérték, hogy értelmesen fogják foglalkoztatni az embert, na bumm...
2022. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem bírom az üresjáratokat. Ha nincs napi 7-8 óra munka (irodára gondolok), akkor minek ott melegedni ,pláne ha ellenben máskor a túlóra "elvárt". Simán ki lehetne kompenzálni a kettőt. Érdemes egyébként nyaggatni a főnököt, hogy adjon munkát. Bár én dolgoztam olyan helyen ahol már én éreztem magam kellemetlenül emiatt, mert csak vakarta a fejét hogy nem tud mást adni, ellenben a cég szabályozása miatt nem engedhetett haza.


Nemrég voltam egy interjún, ahol a beszélgetés során kiderült ,hogy bizony igen sok lehet az üresjárat. Rá is kérdeztem, hogy lefed-e ez egy heti 40 órás munkakört. Csak bazsalyogtak, hogy "hát igen, ez nem részmunkaidős állás, persze vannak napok mikor sok a szabadidő, ilyenkor haza nem lehet menni de van büfénk, rendkívül jó a társaság, még saját kürtöskalácsosunk is van..."

Innentől igyekeztem rövidre zárni. Érdemes már az interjún belemenni a részletekbe.

2022. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16: De az megeshet ám, hogy kissé félrekalkulálják az időt és/vagy alábecsülik a dolgozók tempóját. Pláne ha nemrég indult helyről van szó. És ilyenkor lehet szólni, hogy nyugodtan adjanak több munkát, mert máskülönben az utolsó egy-két órában csak malmozol.
2022. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én többször jeleztem, hogy nincs munka. Válaszként szájat húzva alibi feladatokat találtak ki nekem, de azokkal is hamar végeztem. Én abban hiszek, hogy a főnök azért főnök mert képes foglalkoztatni. Mivel engem nem tudtak, nem húztam ott tétlenül az időmet.
2022. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Na, eljött a munkáltatók kánaánja!

Eljutottunk oda, hogy már azért megy alkalmazotti oldalon a hiszti, mert a 8 órás munkaidőből nincs másodpercre pontosan mind a 8 óra munkával kitöltve.

2022. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!