Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet, hogy mindig...

Hogy lehet, hogy mindig keresnek új embereket az aldiba, lidlbe?

Figyelt kérdés
Főleg a raktárba. Szinte mindig van felvétel. Ennyire kemény meló lenne a raktár?

2022. aug. 17. 06:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
97%

Nem munka?? Ha nem lenne árulfeltöltő a sok fotelhuszár nagyot nézne ha bemenne vásárolni és üres lenne az összes polc.

Nyilván ez fizikai meló, én is Lidl-zek, de én nagyon szeretem, nálunk vannak anyukák is, akik tudnak úgy járni hogy előtte-utána hozzák-viszik a gyereket. Szerintem a fizu is korrekt, ahhoz képest meg pláne hogy végzettséget se várnak el cserébe.

2022. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
19%
31: Simán lehetne robotokkal csináltatni ezeket, polcok se kellenek. Egy robot áraz, a másik robot kiviszi az 1 nm-es helyére az árut, és leborítja oda. Szánalmasnak gondolom, hogy még mindig emberek a dolgozók szupermarketekben 2022-ben. Jöhetne az ember nélküli okos szupermarket gépekkel, ha már minden okos mostanában.
2022. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
76%
Csak az emberek nem☺
2022. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
15%

"Nem munka?? Ha nem lenne árulfeltöltő a sok fotelhuszár nagyot nézne ha bemenne vásárolni és üres lenne az összes polc."


vhogy az árufeltöltők/kasszások/mindenesek mindig ilyen érzékeny virágszálak.

Szerintem ugyan munka, de valljuk be, a bolti dolgozók általában nem a nyelvet beszélő, piacképes tudással rendelkező emberek. A munkájuk meg betanított munka, ami akár néhány évtizeden belül is eltűnhet.

2022. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
95%
Én pl. nyelveket beszélő kreatív vagyok, mégis a bolti munkát szeretem a legjobban (de ha csak én vagyok az egész boltban egyedül, kisebb üzletek, stb.), irodait is lehet szeretném, de hiába van mindenféle végzettségem, oda még sose vettek fel, meg nem is nagyon akadtam eddig értelmes irodai álláshirdetésbe, ahol ne kellett volna megszakadni, meg SAP rendszert ismerni. Nem is hiszem, hogy annyira manapság van irodai munka, banki dolgozókon és könyvelőkön kívül, csak az ilyen nagyon gáz grafikusi munkák jutnak eszembe, meg töketlen újságírók, riporterek. Ezeknél meg még a szar lapátolás is jobb.
2022. okt. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 bzoli79 ***** válasza:
100%
Kb tízezer alkalmazottja van a kettőnek együtt.Ha csupán évi 5% lelép bármilyen okból már akkor is 500 főt kell felvenniük,ha nyitnak új boltot az még ezen felül lenne.A szaros,lehúzó 10 fős kkv-k is ugyanennyit hirdetnek,csak az nem feltünő,mert a legtöbb még a cégnevet sem meri kiírni.
2023. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 bzoli79 ***** válasza:
66%
32/36 A magadfajta retardáltat meg még egyszerűbb lenne pótolni,a chat gp beírná mindenhova ezt amit írtál,aktakukac.
2023. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!