Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet, hogy mindig...

Hogy lehet, hogy mindig keresnek új embereket az aldiba, lidlbe?

Figyelt kérdés
Főleg a raktárba. Szinte mindig van felvétel. Ennyire kemény meló lenne a raktár?

2022. aug. 17. 06:28
1 2 3 4
 21/37 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

2,5 évet voltam egy ilyenben, nem Aldi/Lidl volt, hanem Penny, de nagyjából egy kaptafára megy az ilyen multiknál a humán erőforrás-menedzsment.

Céges buszunk volt nekünk is. Annyi az egész, hogy a busz nem fél 5-re megy érted, hanem este 7-re, vagy amikorra mondják neki. Azért is céges busz, mert a céghez igazodik, nincs konkrét menetrendje. :)

2022. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen alja helyekre munka szempontjából, mint Spar, Lidl meg Penny ráférne egy jó hosszú dolgozói sztrájk. Mi az, hogy mindenki mindent csinál, baromság, mindenkinek meg kéne lennie a saját helyének. Meg meló után árufeltöltés, nem közbe. Tesco meg tudja csinálni, úgy kéne mindenhol.
2022. aug. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
87%

Én most ott vagyok diákmunkán, mert úgy voltam vele, hogy ott majd elhelyezkedek, de kösz, nem. Amíg csak árufeltöltő voltam, többet takarítottam, mint pakoltam és akkor nem igazán kezeltek egyként velük, de most, hogy tulajdonképpen próba idő októberig a munkám és hogy kasszázok, rögtön rájöttem, hogy nekem ez nem kell. Ha minden jól megy ott is hagyom az üzletem még a héten, de ők ezt nem tudják, majd meglepi lesz, főleg, hogy szükség van rám elvileg. :))


Egész nap rohadok a kasszában,még WC-re sem mehetek ki, mert én vagyok állandóan az egyes kassza, aki egész nap tolja neki. Ők mindig reklamálhatnak, ha sokat kasszáznak, de engem állandóan benyomnak oda, hogy én csak csináljam, nekem minden jó, le vagyok szarva. Alapból barátias volt az üzletben a környezet, de olyan szinten kitűnnek mostmàr a görények, hogy csak na, de ez végülis bárhol előfordulhat. Kedvencem az, amikor könyörgök headseten, hogy valaki jöjjön pl visszavenni egy árut, mert ahoz üzletvezető kell és áll a sorom türelmetlen emberekkel meg minden, erre egy példát említve engem meg sem hallva beszélgetnek arról, hogy mennyire berúgnának meg hogy melyik a kedvenc fröccsük. Ezen kívül ez is rohadtul le fáraszt, állandóan fáradtan esek haza és minden túlórát amit lehet rámtukmálnak, el is vállalom nekik szó nélkül és mégis, most mikor kibuktam két hétre mert olyan szinten beteg voltam még megsértődtek, hogy nem megyek be. (Tényleg szó nélkül elvállaltam mindent és még ők mondták, hogy menjek haza mikor enyhébb tünetekkel bementem)


Szóval nekem elegem lett, megmutatták az igazi arcukat. Az árufeltöltést kedveltem némileg, de mostmàr azt nem is csinálhatom, mert rám nem vonatkozik, hogy egyenlően legyünk.. Egyébként meg szinte mindenki 5-20 éve van az én üzletemben és jól bírják úgy tűnik, de valójában hallottam, hogy már az köti oda őket, hogy családjuk van meg minden, de amúgy már nem csinálnák ezt, ha lehetne váltaniuk.


+ha új vagy számíthatsz rá, hogy rád fogják tukmálni a legtöbb sz.rt, mert azt gondolják, hogy tűrni fogsz szépen csendben, hogy minél előbb beilleszkedj.

2022. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%
23-as vagyok, és a Lidl-ről írtam. Annyit még hozzá tennék, hogy ha nem vagy egész nap kasszában akkor tényleg takarítás, hús forgatás, pékség, üzlet rendezés vár rád, és ez mellett még kasszába rohangálni. És tényleg neki tudnak ugrani az embernek, hogy erőn felül rohangáljon és csináljon mindent, főleg, ha késik a kamion, mert akkor aztán tényleg nagy hajtás szokott lenni, hogy behozzák azt a lemaradást
2022. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
61%
23: fuu bakker, és ilyen idióták hogy csinálják, és nem fognak össze, mellesleg árufeltöltői munka mellé családot vállalni, pfff, idióták.
2022. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

25, miért ne lehetne családot vállalni ilyen munka mellé?


Szerinted csak annak lehet családja aki diplomás mérnök, vagy mi?

2022. aug. 22. 06:42
 27/37 anonim ***** válasza:
23%
26: mert az árufeltöltő nem munka! Csak beugrós dolog. Akkor lenne munka, ha tényleg csak árut töltene, és takarító takarítana, kasszás meg kasszázna. Így csak beugrós mindenes.
2022. aug. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
28%
Munka az egy dolog, EGY szakma. A takarító, a kasszás, az árufeltöltő 3 külön szakma. Tehát ilyen helyeken nincs munkád, csak mindenes vagy. A mindenes pedig nem munka! Mert a munka az egy szakma.
2022. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
12%
Lecsúszott aljesz, drogos, élettelen brigád, akiket nem alkalmaznának sehol másol. Legszivesebben az aprót se venném el, ki tudja mos e kezet. Ja, meg aki a mocskos pénzeket fogdossa az fél perccel később hogy pakolhat húst??? Ahhoz be kéne mosakodni mint műtét előtt, nem csak egy kis spriccelés a tenyérre.
2022. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Látom nem vásároltál még lidl-ben/aldi-ban. Az összes hústermék védőgázas csomagolásban van, azt meg fogdossa boldog-boldogtalan.


Amúgy többet keresnek (sajnos..), mint egy tanár.

2022. aug. 22. 10:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!